Strona główna / marketing / Aktualizacje Florida (listopad 2003) i Austin (styczeń 2004) wywróciły działania SEO wielkie z lat 90. do władze nogami.

Aktualizacje Florida (listopad 2003) i Austin (styczeń 2004) wywróciły działania SEO wielkie z lat 90. do władze nogami.

Reklama: Specjalista SEO Bydgoszcz

Pierwszą udokumentowaną aktualizacją algorytmu wyszukiwarki Google był Boston, ogłoszony podczas Search Engine Strategies – konferencji rozgrywającej się w 2003 roku oczywiście w niniejszym amerykańskim mieście. Następnie, w kwietniu pojawiła się Cassandra, która nadała się za proceder masowego linkowania w obrębie wspólnej domeny, a ponadto zmieniła prace kart z ukrytym tekstem i ukrytymi linkami. Po kolejnych zmianach z roku 2003 (Dominic, Esmeralda i Fritz) Google ogłosił, że w perspektywy będzie zmieniało projekty w pomoc ciągły, przebywając w obecny wyjście comiesięczny „Google Dance”.

Aktualizacje Florida (listopad 2003) i Austin (styczeń 2004) wywróciły działania SEO popularne z lat 90. do władze nogami. Przekształciły się reguły gry. Zaczęto zwalczać zwodnicze praktyki wykorzystywane na krawędziach, takie jak upychanie słów merytorycznych i przekazywanie niewidzialnego tekstu. Dla dużo płaszczyzn pozycje w wnioskach wyszukiwania poleciały znacząco w otwór. Z zmianie algorytm Brandy spowodował, że baczniej zaczęto patrzeć się dopasowaniu anchor tekstów.

Aby ograniczyć spam w międzynarodowych linkach Google, Yahoo i Microsoft przedstawili w styczniu 2005 roku atrybut nofollow. Po zastosowaniu prywatnego trybu szukania a dane tworzenia map witryn XML, jesienią Google zachowałeś się zbyt słabej jakości linki wychodzące z farm, a i komercyjnego i wzajemnego linkowania (aktualizacja Jagger).

a przełomie kwietnia oraz maja 2010 roku aktualizacja May Day wyraźnie zmieniła znaczenie pozycjonowania na obszerny ogon, przy okazji karząc postaci z poważną porcją wąskich tematycznie treści. Kiedy się później okazało, był aktualne znak dużej zmiany – aktualizacji Google Panda. Skutki dla mało 12% zapytań przeistoczyły się po tym, gdy w lutym 2011 roku gigant z Mountain View otworzył więc spore uaktualnienie. Oderwało się stronom o doskonałym współczynniku informacji do contentu, stosującym spam również korzystającym z farm treści. W nowych miesiącach Google wprowadzał zmiany do Pandy, a ponad zdobywał jego postępowaniem drugie części świata.

28 czerwca 2011 roku Google przypuścił atak na zdobywającego coraz bogatszą sławę Facebooka i zawarł polski portal społecznościowy Google+ (wkomponowany w ważni metoda z Gmail’em), jaki w dwa tygodnie zyskał 10 milionów klientów. Po biegnących przez duży czas spekulacjach dotyczących stosowania przez Google nadmiernie zoptymalizowanych stron, 24 kwietnia 2012 roku ogłoszono wprowadzenie nowej aktualizacji – Google Pingwin. Przeistoczyły się sytuacje dla około 3% wyników wyszukiwania. To naprawienie uważało na przedmiotu karać postaci z wyjątkowym profilem linków, i też walczyć z webspamem.

Ostatnią aktualizacją, która doczekała się osobnej marki jest Google Gołąb (24 lipca 2014 roku). Zmiany miały działać wyniki wyszukiwania regionalnego w Wyglądach Zjednoczonych, by pod koniec roku przejąć nimi jeszcze pozycje kart w Licznej Brytanii, Australii i Kanadzie.

O admin

Sprawdź także

O aktualnym kiedy pozyskiwać linki rzecze się dużo

Reklama: Specjaliści SEO Bydgoszcz O tym gdy kupować linki mówi się dużo, ale chyba za …