Strona główna / Bez kategorii / Aplikacja bieżącej umiejscowione

Aplikacja bieżącej umiejscowione

Jeśliby spojrzeć na zdjęcie reklamujące nowego Bentley’a Mulsanne, w pierwszej chwili w wielu archaizmach pojawi się pytanie: dokąd jest samochód? Następnie zdołamy rozpocząć zachodzić w latarnię, po co wytwórca aut wrzuca unieważnienie Mostu Golden Gate? Nie prędzej kiedy zbliżymy zdjęcie kilku(nasto)krotnie, zrozumiemy po co to komplet.

Jeśliby osobistość chciałby zrobić unieważnienie auta i stanął spośród aparatem 700 metrów od chwili niego, większość z nas uznałaby, że postępuje to źle. Ale Bentley zrobił fotkę nowego modelu Mulsane dokładnie z tej odległości.

Na pierwszy rzut oka kapuje się, iż producent z Ceshire pokazuje zdjęcie mostu w San Francisco. Dopiero przy odpowiednio przeważającym zoom’ie widać zaparkowany na środku mostu bryka. To właśnie ogłaszany Bentley Mulsane, wart 300 000 dolarów (ponad 1,1 mln złotych). Potężne zbliżenie, na jakie pozwala technologia wykonania zdjęcia, okazuje auto w całej wygodzie. Przy jeszcze większym zoom’ie widać nawet przekłucia w kształcie logo fabrykanta, na fotelu pasażera.

Do sprawienia tej fotografii Bentley użył kosmicznej technologii NASA. samej metody pozwoliło uskutecznić panoramiczne zdjęcia Marsa, które coś koło tego 4 lata temu wysłał na geoidę łazik Curiosity. Cały haczyk polega na tym, żeby złożyć pewną fotkę o 53 miliardach pikseli z kilkudziesięciu innych, mniejszych zsunięć. Bentley pohulał do wykonania gamie mostu 70 oddzielnych przejęć. Jak twierdzi producent z Ceshire, gdyby wydrukować i zestawić obok siebie niecałego składające się na panoramę fotografię, zajęłyby nawierzchnię boiska do piłki nożnej.

Bentley stworzył to abolicja, by jasno oświetlić swoje sentyment do niuansów. Producent uważa, że niezwykła atencja, jaką poświęca kawałkom w produkowanych autach, niejako należy się jego jegomościom. Z trudem się z tym nie zgodzić. Szczególnie, kiedy za auto płacimy powyżej dwadzieścia dwoje polskie typowego krajowe. Roczne, średnie własne.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …