Strona główna / Zdrowie i uroda / Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie szczególnie występują na czole

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, jakie szczególnie występują na czole

Reklama: Botoks Bydgoszcz

Botoks zmniejsza zmarszczki mimiczne, które szczególnie ponoszą na czole, w stronach oczu a ust. Dzięki zabiegowi rysy pacjentki zatrzymują się łagodniejsze, a osobę gładsza i oczekująca młodziej.

Opis zabiegu

Botoks jest wstrzykiwany w mięśnie otrzymujące się w okolicy oczu, czoła lub ust. Przed zabiegiem lekarz oczyszcza skórę preparatem bezalkoholowym. Styl nie jest przykry i uzyskiwany jest wolny znieczulenia. Zabieg trwa 15 minut. Efekt botoksu zatrzymuje się przez blisko 6 miesięcy. Po tymże momencie wykonywanie botoksu słabnie, a u niektórych pacjentek efekty bronią się nawet przez 10 miesięcy.

Zrobienie do stylu

Do botoksu nie jest żądane profesjonalne przygotowanie, pacjentka nie musi odzwierciedlać dodatkowych pytań. Potrzebna jest porada lecznicza i subtelny wywiad.

Przeciwwskazania do stylu

Przed wstrzyknięciem botoksu lekarz dokładnie ogląda miejsce zabiegu. Gdyby na skórze pojawi się stan zapalny lub intensywny trądzik, wskazane będzie odłożenie sposobie do czasu wyleczenia. Botosku nie wstrzykuje się gdy pacjent stosuje środki przeciwbólowe lub przeciwgorączkowe zawierające substancje rozrzedzające krew. Sposobu nie wytwarza się ślubnym w trakcie miesiączki, gdyż w niniejszym czasie rośnie pasja do krwawienia.

Po wstrzyknięciu botoksu

Po środka skóra chorego jest chłodzona i nakładana kosmetykiem z witaminą K, który uniemożliwia powstawaniu siniaków. Chory nie powinien się schylać ani kłaść przez centralne trzy godziny. Pewno więc doprowadzić spłynięcie botoksu w odwrotną cechę twarzy. Doskonałe wyniki są widoczne po dwóch tygodniach, natomiast u niektórych pacjentek pojawiają się już kolejnego dnia. Po dwóch tygodniach obowiązkowa jest wizyta kontrolna, podczas której lekarz sprawdza, czy botoks podzielił się regularnie a bądź wymagane są ewentualne zmiany.

O admin

Sprawdź także

Szybka reakcja skóry prawdopodobnie stanowić skutkiem skłonności genetycznych

Reklama: Dobry dermatolog Bydgoszcz Zaczerwienienie skóry zbliża się przede wszystkim z dochodem zewnętrznych czynników, np. …