Strona główna / Bez kategorii / Czy AIDS istnieje ledwie wymysłem farmaceutyki?

Czy AIDS istnieje ledwie wymysłem farmaceutyki?

Że na jakąś chorobę jest rozwiązanie, tak gdy na wszą truciznę istnieje antidotum. Być prawdopodobnie dalej jest za wcześnie na słowo o faktach, ale istnienie AIDS zostało podważone argumentami, które niestety jest obalić.

AIDS według farmaceutyki jest końcowym działaniem wirusa HIV, liczącym na ograniczeniu odporności organizmu. Według źródeł w latach 1983-2008 na AIDS zmarło 25 milionów ludzi. Dlaczego zatem stanie tejże choroby planowało być kłamstwem?
Znajomy lekarz z trzydziestoletnim stażem medycznym, skupiający się leczeniem akupunkturą, powiedział, że akupunktura nie działa właśnie na dwa przypadki chorób: na raka także na AIDS. Czyż jedno toż nie jest już ciekawostką samą w sobie? Ten sam lekarz powiedział, że afrykańskie małpy mają na sierści wirusa HIV.
Grecka dziennikarka Maria Papagiannidou, nie powinna trwać już od co najmniej kilku lat, ale o ile nie miała siostry bliźniaczki, jest również mierzy się dobrze. Zaczęło się od zdiagnozowania u tej osoby wszystkich możliwych objawów AIDS a przez dwanaście lat walczyła z chorobą, której jak myśli, nigdy nie miała.
Mąż pani Papagiannidou podczas studiów w roku 1984 zaczął badać całą sprawę na indywidualną rękę. I znalazłeś, że testy, którym poddała się jego żona dobrze nie wykrywają wirusa HIV, ponieważ wirusa HIV nigdy nie znaleziono. Na ulotce medycznego testu znalazł wpis, który informuje, że na dobę obecny nie jest porządku na wykrycie HIV1 i HIV2 we natury człowieka — autorami stwierdzenia są twórcy testu. Czyli zapobiegają ewentualnym pozwom, jakie w krajach rozwiniętych dokonują się wysokim zadośćuczynieniem dla pozywającego. Wyglądając na temat z tej cechy, bo jest wirus, dlaczego twórcy testu bronią się przed odpowiedzialnością, również jak producenci papierosów reklamą na paczkach?
Maria Papagiannidou złożyła oficjalną prośbę o daną o wyizolowaniu wirusa, ujawnienie wyników naukowych eksperymentów, które pomogły jako podstawa bycia wirusa HIV u ludzi, i iż jego występowanie powoduje śmierć cel a o ile jest HIV, gdzie dostaje się przykład na to, że powoduje AIDS?
Maria Papagiannidou istnienie AIDS nazywa naukowym oszustwem, o czym napisała książkę, jaka została oddana na język angielski. W pozycji można wyszukać wiele dowodów na myśl autorki. Między innymi opinię dr. Gallo: „mimo intensywnych badań, nie zidentyfikowano patogenu powodującego AIDS”.
Jakie jest prawdopodobieństwo, że Maria Papagiannidou będąc osobą cierpiącą na AIDS, nie zaraziłaby swojego gościa w okresie stosunków seksualnych? Obok jej człowieka nie wykryto ani HIV, ani AIDS.
Tysiące zatrudnionych na całym świecie, u których zdiagnozowano AIDS, odstawiło lekarstwa, żyją, są zdrowi, a jedynie o tymże nie mówią. Pani Maria Papagiannidou mówi o tym pewnie dlatego, że chce być dziecko, a że jak na zasadzie testu niewykrywającego AIDS wykryto u niej tąż dolegliwość, to jej dziecko przez czterdzieści dni będzie korzystało AZT (działanie AZT ma przerwać replikację HIV), lek o toksycznym działaniu. Maria Papagiannidou ogłosiła w toku wywiadu: „nie poddam mojego dziecka leczeniu z czegoś, co nie istnieje”.
Według medycyny zanotowano wielką kwotę przypadków cudownie uzdrowionych z AIDS. A pracownicy zaczynają domagać się dowodów. Historia medycyny zanotowała wiele nowych przypadków chorób, jednak tajemnicze uzdrowienia najbardziej chorych zaskakują medycynę. Pacjent zamiast umrzeć jak orzekł lekarz, jest oraz raduje się pełnym zdrowiem! Zaprzecza medycynie!
Pomimo dwudziestoletnich pytań i nakładzie finansowym, który pochłonął przeszło sto dwadzieścia miliardów dolarów, nikt na świecie nie potrafi udowodnić, że HIV jest podstawą AIDS. Natomiast ujawniono, że przyczyną śmierci osób, u których zdiagnozowano wirusa HIV, jest niewydolność wątroby wywołana stosowaniem środków medycznych.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …