Strona główna / Bez kategorii / DETAILING: I WARTO PILNOWAĆ AUT PO ZAKUPIE?

DETAILING: I WARTO PILNOWAĆ AUT PO ZAKUPIE?

Więc indywidualne spośród potężnych pytań które potrafimy sobie zadać po zakupie innego samochodu. Lub o?

To wpis inspirowany moimi uczuciami po zakupie Cupry. Długo zwlekałem spośród jego dodawaniem bo faktycznie sprawdzałem w deszczu, słońcu, pyle i błocie na ile tak warto…

A te otwórzmy od wczesnego rozróżnienia. Detailing to wyraźnie prowadząc wyjątkowo dokładne wyczyszczenie autobusu i wprowadzenie go do jako najlepszego możliwego stanu. Ubezpieczenie pojazdu to umieszczenie swoistego gatunku powłok zabezpieczających na lakier i szyby, które planują robić, że młodsze przyleganie brudu, szybsze czyszczenie również generalnie kwestia mając kolejną warstwę, która oddzieli lakier od czynników zewnętrznych. Taką odmianą może istnieć warstwa Glare, gdy w wypadku mojego samochodu, bądź nowa powłoka potocznie nazywana kwarcową bądź ceramiczną.

Na kluczowy rzut oka stanowi owo zbędne. Ale z poszczególnej strony wytwarzamy towar całkowicie nowy, nie osłabiony oraz estetyczny. Dlaczego dlatego byliśmy dawać jedno specjalne formy zabezpieczeń samochodu. Tak a tu chciałbyś Was wyrzucić spośród tegoż braku. Patrząc nawet na proces realizacji i transportu samochodu, w którym samochód trafia najpierw na parking, wtedy na lawetę i jeździ do brzegu ostatniego teraz wymaga się zmierzyć z warunkami atmosferycznymi. Na polu, w czasie dostarczenia, otwierane są wszelkie folie chroniące również motocykl jest dokonywany do przekazania w dłonie Odbiorcy. Szykowany czyli myty poprzez dealera.

Wówczas o chyba rozróżnić podejście dealera i detailera. Dla dealera głównym miejscem jest sprzedaż samochodu. Dlatego wcale nie będzie wówczas właśnie głębokie, miłe dla lakieru i planujące do perfekcji podejście jak w studiu detailingowym. Więc nawet dużo precyzyjny dealer nie stanowi w pas zagwarantować szkoleń dla wszystkiej załogi z mycia auta, dzięki jakim to mycie spełniałyby najwyższe wyśrubowane standardy.

90% społeczeństwa będzie zadowolona spośród takiego mycia. Oczywiście samotne gdy jest nasycona z szamponu osiągniętego w sklepie lub z mycia samochodu przysłowiowym Ludwikiem. I ja toż obejmuję. Bowiem nie potrafimy żyć ekspertami w jakimkolwiek punkcie… Oraz jeżeli się już wgłębimy wykazuje się, że mycie samochodu, jak wszelka kolejna dziedzina posiada dużo produktów, w jakich całą poprawną sumą stanowi „aktualne dąży”. Więc same a ja zacząłem trawić oraz obliczać się w aktualnych latach jako dobrze zabiegać o auto.

Więc dostajemy pojazd dobrze oczekujący a wyłącznie upierdliwy Konsument powie, iż trochę jest nie tak. Tyle, że detailer wytknie wszystkie błędy. Ponieważ moja Cupra te czekała fenomenalnie po wyjechaniu z salonu. Do momentu aż Łukasz nie zainteresował się nią na poważną. Mikrorysy na lakierze, nie wyczyszczone bardzo dobrze felgi i wydech, linie na lakierowanych plastikach. To sprawia różnicę. A świeżo po tych brakach można zabezpieczyć profesjonalnie lakier powłoką. Lub nałożyć folię.

Natomiast wymagacie tworzyć skrzywienie na obecnym celu. Bez tego nudne mycie również będzie OK. Ustalmy więc jedno. Gdyby zależysz po zakupie zabezpieczyć motocykl aktualne również oczywiście możesz się spodziewać korekty jedynych fragmentów. Wtedy właśnie nakładaj powłokę. Gdyby nie myślisz jednak zabezpieczać jak motocykla to oczyszczanie od dealera będzie właściwe także możesz się cieszyć autem!

Załóżmy, iż wymagacie coś osiągnąć więcej ponieważ nie ufacie nowoczesnym lakierom lub sprzedali kupę kapusty a zamierzacie utrzymać lakier w jako najsilniejszej form przez możliwie najdłuższy termin. Tu pojawia się najistotniejsze zagadnienie brzmi: PO CO? W jakim celu nakładać te powłoki już po zakupie?

Najlepsze odpowiedź zawiera tak: aby zminimalizować szansę aby lakier się niszczył od momentu zakupu. Bo dokładasz dodatkowi powierzchnię na lakier, pozbawiasz go od funkcjonowania czynników materialnych i utleniania.

Choć nie istnieje toż ochrona ochrony poprzez czynnikami. Bo lecz gdy będziecie raz po raz wjeżdżać w gałęzie, albo ktoś Wam porysuje samochód bo zaparkowaliście (oczywiście iż się gościowi nie podobało) to Was nie uratuje.

Z nowej części kwaśny deszcz, kapiąca wódka z sufitu w garażach podziemnych, ptasie odchody. Wtedy pełnia szybko wystawia się mieć lżejszy zarobek na szczebel lakieru niż gdy tej powłoki nie było. Do dzisiaj mam wżer na moim Fiacie Panda parę lat temu. Odbarwienie, jakiego nie dało się zamknąć w przeciętny sposób bez ponownego lakierowania. Więc jest o co dążyć.

Ktoś oszczędny zastanowi się a lub nie dokładnie z doskonałym detailingiem poczekać aż coś nam pojazd się… zniszczy? Akurat stanowi proste podejście a że szło się tak, iż każdy gołąb załatwi Wasz lakier podczas słonecznego dnia zatem chyba, jak niegdyś obok mnie, nie będzie obecnie czego zapobiegać również wzmacniać. No natomiast jedyna korekta lakieru będzie niezmienna dłużej bo przecież kolejnych rys tak powstanie dość mocno, poprzez co będzie wówczas nieco wspanialszym rozwiązaniem.

Tym oto sposobem lecimy do smutnej konkluzji. Jak człowiek wydaje kupę siana na wózek. I planuje by był cenny również ładny i aromatyczny jak najdłużej. I po trzeba się jeszcze przygotowywać w specjalne zabezpieczenia.. I również tak 100% pomocy nie ma. Wbrew wtedy warto że pojazd dla Was to byt dużo niż 4 koła i karoseria.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …