Strona główna / Żywienie / Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pracownicy powinni powrócić na Księżyc

Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pracownicy powinni powrócić na Księżyc

Fizyk Stephen Hawking powiedział, że pany powinni powrócić na Miesiąc i udać się na Marsa, ponieważ opuszczenie Ziemi może istnieć dobrym sposobem ratowania ludzkości. Hawking powiedział, że skoro Ziemia idzie w obliczu zmian klimatycznych i wpływem na zasoby naturalne, wszyscy potrzebują dotrzeć poza naszą planetę.

„Musimy uciec do kosmosu, ponieważ obowiązuje nam brakować przestrzeni”, powiedział. „Nadszedł czas na odkrywanie nowych sposobów słonecznych. Pany muszą opuścić Ziemię – dodał. „Jeśli ludzkość jest być także przez kolejne miliony lat, pracowniki potrzebują opuścić naszą planetę.”

Hawking powiedział, że pracowniki powinni wrócić na miesiąc do 2020 roku i na Marsa do roku 2025. Powiedział, że skojarzy toż ludzi w charakteru wspólnego odkrywania wszechświata. „Rozprzestrzenianie się w kosmos całkowicie zmieni przyszłość ludzkości”, powiedział. „Mam możliwość, że skojarzy to konkurencyjne narody w pewnym celu, aby stawić czoła wspólnym wyzwaniom dla nas wszystkich”. Hawking dodał, że dobiegnięcie do Księżyca, Marsa i indywidualnych planet zachęci młodych mężczyzn zainteresowanych wiedzami o kosmosie.

Europejska Agencja Kosmiczna ogłosiła plan utworzenia „Miasteczka Księżycowego” po tym, jak Międzynarodowa Stacja Kosmiczna zostanie złożona do pracy w 2024 r. Chińscy zainteresowani są również prowadzeniem swojego astronauty na Księżyc. Stany Zjednoczone pracują nad wysyłaniem astronautów na Marsa. Agencja kosmiczna USA, NASA, ma okazję, że to zbudują w latach 2030-tych.

O admin

Sprawdź także

Jak obliczyć oś ogrodzenia na pas?

Reklama: Montaż ogrodzeń Bydgoszcz Ważnym czasem jest zgodne wyznaczenie osi ogrodzenia i lokalizacji słupków w …