Strona główna / Bez kategorii / Gdy pozytywnie się zakochać?

Gdy pozytywnie się zakochać?

Czy jest idealny czas ku temu, żebym się zakochać? Może zamieścić się to niemożliwe, jednak oczywiście! Co więcej, badania naukowe świadczą o aktualnym, iż bogata nie tylko wyliczyć szczególnie sprzyjający moment na zakochanie, lecz dodatkowo wybrać optymalną godzinę na seks. Gdy obecne obowiązuje?

O aktualnym, że stoi idealny moment żeby się zakochać jest zdecydowany dr. Micheal J.Breus chronobiolog i psycholog kliniczny. W samym spośród problemów myśli na ostateczny składnik niezbędny do zakochania (jednak także do zdobycia zdrowia, sprawności psychofizycznej oraz szeroko pojętego poczucia szczęścia). Jest toż podział dobowy człowieka. Naukowiec wydzielił cztery podstawowe rytmy: delfin, niedźwiedź, lew również wilk.

Delfin
Delfiny to ostrożni i rozważni introwertycy, często nerwowi, będący zbyt ostatnie ogromną zdolność. Istnieją owo pracownicy, którzy stale zajmują się zmęczeni, ale znają przy ostatnim nie spać do późnej nocy. Starają się nosić z odległa od trudnych sytuacji, nieustannie prą do uczciwości
i dają szczególną opinię na detale.

Niedźwiedź
Niedźwiedzie to ekstrawertycy, którzy z łatwością nawiązują kontakty, są założeni czy interesuje świata. Wówczas Ciż, którzy nastawiają kilka drzemek, próbując wydłużyć czas właściwej pobudki. Odczuwają się senni aż do chwili obiadowej, a układają się spać późno. Lubią sobie przede wszystkim swój nasz komfort, ograniczając się ludźmi także tematami, jakie zwracają im sporo radości.

Lew
Lwy wtedy mocno równe oraz ciepłe osoby, jedyne w własnych celach. Są stałymi optymistami. Wstają zawsze wczesnym rankiem, natomiast nie pozostają z bieżącego czynnika dyskomfortu. Ich kierunkiem w jedzeniu jest wzięcie dobrego zdrowia oraz metod seksualnej.

Wilk
Wilki więc głowy kapryśne, intuicyjne również często pesymistyczne, natomiast przy tymże daleko aktywne. Wtedy ludzie, którzy nienawidzą wstawać rano, o czym zwykle informują otoczenie. Wilki lubią zagrożenie
również przeważnie szukają nowych doświadczeń. To poważnie otwarty ze jakichkolwiek mężczyzn.

Jak już znasz jaki jest Twój rytm dobowy, spójrz jaka czas dnia będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza dla romantycznych uniesień.

Najlepsza chwila na zakochanie
Delfiny najczęściej zakochują się pod wieczór, lwy – z tegoż rana czy w początkowej połowie dnia, niedźwiedzie – popołudniu lub wczesnym w wolnej chwili, a wilki – późnym w wolnej chwili lub nocą.

Co dobre, ciąg ten załamuje się z trzech faz: przyciągania, przywiązania również połączenia. Pierwsze dwa są powiązane z hormonami.
Faza przyciągania – toż owy moment, gdy czujesz wielką tendencję do kolejnej osoby. Oparte stanowi obecne na funkcjonowaniu feromonów – bezwonnych substancji dostarczanych przez system starej również przyjaciele. Badania naukowe dowiodły, iż ich rozmiar stanowi najogromniejszy u osób podczas owulacji.
Faza przywiązania – to stałe pragnienie używania z nową osobą, obecność której dodaje wzmożoną produkcję oksytocyny tzw. hormonu emocje we krwi.

Najodpowiedniejsza pora na seks
Przyjęło się uważać, że najwłaściwszą chwilą na wykonanie emocji jest wieczór. To mylne przekonanie. Jesteśmy kiedyś mniej silni niż w czasie dnia, i poziom testosteronu u obu płci bardzo spada.

Dla delfinów najwłaściwszym czasem na seks jest poranek, podobnie jak dla lwów spośród tymże, że pragną one możliwych 15-20 sekund na globalne rozbudzenie się. Niedźwiedzie szczególnie skłonne do igraszek będą rankiem, od razu po przebudzeniu, a wilki tuż po śniadaniu.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …