Strona główna / Bez kategorii / Inne technologii jazdy

Inne technologii jazdy

Teraz wybieram się podzielić swoimi stanowiskami na temat różnych metod podróże w różnorodnych krajach europejskich. Tylko na przód: znana własna technika „na konia”.

prawo jazdy

Nauka jazdy Warszawa
Na chyba wszystek się wystąpił z człowiekiem takim na autostradzie; gwałtowne przyśpieszanie, hamowanie, nagłe zmiany pasa ruchu. O zabiegu sygnalizacji zamiaru zmiany stanu za usługą kierunkowskazu, nie muszę chyba wspominać. Nie starczy, iż procedura ta wzbudza co kilka złość u innych kierowców, to, co najśmieszniejsze, prawie nic nie przynosi oczekiwanego wyniku.
Wiele razy zdarzyło mi się być wyprzedzonym poprzez takiego „skoczka” w miejscu, gdzie nikomu żeby choćby nie przyszło na wyobraźnię rozpocząć manewr, natomiast po przebyciu kilkudziesięciu kilometrów, na liczbach oświetleniach w mieście byliśmy przy siebie. Jeżeli wziąć pod uwagę zagrożenie jakie niesie ze sobą taka jazda także podniesione koszty obsług, to faktycznie więc się nie opłaca.
Pod bieżącym względem podróż po liniach niemieckich, to słuszna „nuda”. Kierowcy są przewidywalni, a znaki drogowe tak ustawione czy w takiej liczba, iż jeździ się po nisku intuicyjnie. Za ostatnie Francuzi, o, to zaledwie jest element na dłuższe rozważania. Jazda poprzez kilka kilometrów po drodze za autem z włączonym kierunkowskazem namawia do ciekawych przemyśleń. Jak najbardziej, jeśli jedzie prawym pasem, zatem na wszelki chyba wypadek, jest włączony lewy kierunkowskaz. Również odwrotnie sytuację się jest gdyby taki ktoś jedzie lewym paskiem i skąd nie zamierza zjechać na odpowiedni mimo włączonego prawego kierunkowskazu. Po prostu, trzeba szybko zapomnieć o niemieckim ordnungu również włożyć do środka ożywczy powiew swobody, inaczej trudno będzie wspominać się w aktualnym końcu.
Np. czerwone światła. Piesi we Francji właściwie nie wysyłają na nie uwagi. Człowiek ze swoich wyraził pogląd, że nowoczesna na przeżyciu są nie po ostatnie by ludzie się zatrzymywali, tylko żeby mieli wiedzę, iż przenikają poprzez jezdnię. Wyobraźcie sobie Państwo taką rzecz: przejście ze światłami; dwa pasy ruchu; lewy do podróże w lewo, odpowiedni do drogi na jasno dodatkowo w należeć. Ja pozostaję w identycznym stopniu na czystym pasie. Przede mną dwa samochody, 1 na pasie przeciwnym do drogi w lewo, 2 na czystym do jazdy bezpośrednio bądź w prawo. Po zmianie słońc na młode, motocykl 1 pojechał bezpośrednio i pojazd dwa złożył w lewo. Nikt chociażby nie zatrąbił, ale ja zbaraniałem.
Natomiast nie próbuję przenosić takich analiz na własne domowe poletko. Podsumowując mój wniosek istnieje taki: nie badaj w czambuł innych, tylko najpierw spróbuj pojąć ich głowę, a pomożesz sobie na wszystkiej drodze.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …