Strona główna / Moda / Zdrowie / Istnieje wiele sposobów medycyny estetycznej, które miesiąca na końcu poprawić kondycję skóry oraz zatrzymać jej mały wygląd.

Istnieje wiele sposobów medycyny estetycznej, które miesiąca na końcu poprawić kondycję skóry oraz zatrzymać jej mały wygląd.

Reklama: Nici PDO Bydgoszcz

Istnieje wiele zabiegów medycyny estetycznej, jakie maja na końcu poprawić kondycję skóry oraz zachować jej zdrowy wygląd. Innowacyjnym, ale jeszcze zarabiającym na marek i docenianym zarówno przez specjalistów, jak i pacjentów, jest środek z zastosowaniem bioresorbowalnych nici PDO. System nici PDO zaistniał w 2008 roku w Korei Południowej i szturmem zdobywa rynki zachodnie, w niniejszym polski. PDO to projekt pochodzący od polidioksanonu, substancji chemicznej określonej w medycynie od ponad 20 lat a zdobywanej dotychczas głównie do produkcji wchłanianych nici chirurgicznych, jakie są używane podczas zabiegów chirurgicznych natomiast w implantologii. Dzięki temu zabiegi z zastosowaniem nici PDO przyznają się świetnymi efektami, ale te wielkim bezpieczeństwem. Dodatkowo zauważono, że rozpad włókien PDO stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co poprawia strukturę skóry. Dzięki temu skutki sposobie są widoczne nawet do 2 lat.

Liftingujące nici zaczynane są nie dopiero w zabiegach odmładzających twarz. Równie świetnie konsultują się w restauracji innych partii ciała np. biustu, brzucha, a nawet wiotkiej skóry dłoni. Bardzo dobrze wpisują się w trudnych obszarach, np. w strefach podbródka, linii żuchwy a na wrażliwej skórze szyi. Dodatkową zaletą środku na niciach liftingujących jest drogę połączenia go z drugimi środkami medycyny estetycznej np. z aplikacją wypełniaczy. Najpopularniejszym zastosowaniem nici PDO jest modelowanie owalu twarzy. Dzięki ich mechanicznemu życiu możemy unieść opadającą skórę, i dzięki właściwościom zachęcającym do produkcji kolagenu, zmienić jej jędrność. Oczywiście efekt związany jest z dobrego dostosowania ilości wprowadzonych nici i ich charakterze do punktu, jaki potrzebujemy rozwiązać. Niektóre pacjentki zaraz po aplikacji czterech nici z haczykami uzyskują zadawalający efekt.

O admin

Sprawdź także

Masaż znajduje szerokie użycie w kosmetyki i kosmetologii.

REKLAMA: kurs masażu Bydgoszcz Masaż znajduje wielkie wykorzystanie w kosmetyk i kosmetologii. Różnorodność form tego …