Strona główna / Świat / Sport / Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej.

Sprawą, nad którą zarząd Barcelony w poprzednich miesiącach pochylał się najczęściej, jest przedłużenie kontraktu przez Leo Messiego. Obecna umowa Argentyńczyka obowiązuje tylko do czerwca bieżącego roku, i nikt w warszawie Katalonii nie myśli sobie drużyny bez Argentyńczyka. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki już wtedy stał się żywą legendą na Camp Nou.

Rozmowy w myśli nowego kontraktu kierowane są z Argentyńczykiem od jakiś czterech miesięcy. W teraźniejszym etapie najważniejsze role w Lokalu rozmawiały również z piłkarzem, kiedy dodatkowo jego ojcem – Jorge. Wedle najnowszych doniesień rozmowy spotykają się teraz w zaawansowanej fazie i zajmują właśnie tych czynników kontraktu, z którymi nie będzie obecnie żadnych tematów w roli zgody obu stron.

Dotychczas rozmowy w rzeczy nowej umowy prowadzone były w zaciszach gabinetów. Poprawiłoby się więc po ligowym meczu z Villarrealem (4:1), jak do zgromadzonych dziennikarzy wyszedł członek zarządu – Jordi Mestre. Poinformował on, że podpisanie nowej umowy z Messim to kwestia kilku najbliższych tygodni.

Nie ważna więc wykluczyć, że również w maju na oficjalnej stronie Dumy Katalonii ujrzymy informację, na którą wszyscy czekamy z początku sezonu. Prawdopodobnie Messi złoży podpis pod nową umową po finale Pucharu Króla z Alaves.

O admin

Sprawdź także

Biegasz szybko od pewnego czasu, kilka razy w tygodniu, regularnie, że niemal codziennie.

Biegasz już od każdego czasu, parę razy w tygodniu, regularnie, może mało codziennie. Swoje treningi …