Strona główna / Dla domu / Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia nowości w swoim otoczeniu, zacznij od miejsca!

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia nowości w swoim otoczeniu, zacznij od miejsca!

Reklama: Plisy Bydgoszcz

Że po długotrwałej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu, zacznij od mieszkania! Odśwież wystrój wnętrza, w jakim występujesz więcej czasu. Dzięki temu z całkowicie inną dawką energii popatrzysz na pełne zmiany będące za oknem. Wpuść do miejsca odrobinę koloru i graj się kontrastami, oraz z pewnością pozbędziesz się zimowej monotonii w wyglądzie naszego M.

Wraz z nastaniem wiosny nabierasz energii do zmian? Nic w tym dziwnego. Poddająca się do bycia natura zmusza do ostatniego, by niezbędne do niedawna grube materiały zastąpić gładkimi i przewiewnymi tkaninami, które włożą do mieszkania więcej światła.

Zacznij z zmiany kolorystyki. Jest toż dość bliski i precyzyjny zabieg na całkowitą metamorfozę przestrzeni. Pozbądź się szarości, ciemnych odcieni i twardych materiałów. W ich miejscu rozmieść kwieciste, wzorzyste tkaniny w pełnych zieleniach, słonecznych żółciach czy energetycznych czerwieniach. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Charlotteod Dekoria.pl, pełnej oryginalnych, kwiecistych tkanin, inspirowanych delikatnymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Duże kwiaty związane z przystosowanymi do nich stanami stworzą wysmakowaną i piękną całość. Co istotne, artykuły zbudowane są w 100% z bawełny – to także oznacza ich bliskość z naturą. A stąd do działania! Wypełnij mieszkanie barwnymi tkaninami (poduszkami, obrusami i narzutami), odsłoń okna, natomiast żaluzję zastąp lekkimi roletami w atrakcyjnych kolorach.

Nie skończ o smakach oraz akcesoriach. Rozstaw w innych częściach mieszkania wazony, które lada dzień wypełnią świeże kwiaty. I starą zastawę stołową zastąp ceramiką w estetyczne i ciekawe wzory. Bielizna stołowa, także jak wszystek wygląd wnętrza, powinna obudzić wiosnę w życiu.

O admin

Sprawdź także

W obecnych czasach coraz częściej robimy w budynku

W dzisiejszych czasach coraz częściej działamy w budynku, zazwyczaj przy komputerze czy wykonując różnego typu …