Home / Bez kategorii / Kilka faktów na motyw chelatacji

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu miażdżycy, a oraz przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W który szkoła uprawiana jest chelatacja i co warto na jej problem wiedzieć?
Na czym liczy chelatacja
Chelatacja polega na zapoznaniu do porządku człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego syntetycznym aminokwasem, jaki pracuje trwałe harmonizowania z metalami prostymi.
Nie pracuje on choć żadnych substancji toksycznych ani nie wspiera w przemianie materii, a emitowany jest z organizmu wraz z zawiązanymi metalami w czasie paru godzin z wkroczenia do systemu.
Przed podjęciem terapii
Przed chelatacją pacjentom zmusza się wykonanie pomiaru tętna oraz ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych oraz badanie tętnic szyjnych.

Przebieg terapii chelatacyjnej
Pacjent pisany istnieje w prac siedzącej bądź będącej. Następnie zostaje mu podany płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA oraz witaminy. Poprzez chwila sekund chory może używać delikatny ból. Terapia zwykle prezentuje się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, a wszelki wlew dożylny trwa ok 3-4 godziny. Po wykonaniu cyklu pacjent powinien wypić ok. 1 lit płynu, by umożliwić nerkom dokładne starcie ze negatywnych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak bardzo wspomniano, chelatacja jest zwłaszcza do leczenia zmian miażdżycowych i odtruwania układu z metali ciężkich. Dodatkowo ma przeznaczenie w usuwaniu takich schorzeń i przykładów, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy także zagraniczne dolegliwości reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest zatem możliwością dla sporo pań bezskutecznie zmagających się z infekcjami systemu krążenia. Dzięki niej ciężka grupę chorych że radować się zdrowiem, którego nie umiały im podać tradycyjne formy terapii.

About admin

Check Also

Rozbita świeca? Ostatnie nie problem!

Świece zapachowe zyskują coraz wyższą sława. Posadzone w drogich szklanych słojach odpowiadają nie tylko doskonały …