Strona główna / Bez kategorii / Kilka faktów na motyw chelatacji

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu miażdżycy, a oraz przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W który szkoła uprawiana jest chelatacja i co warto na jej problem wiedzieć?
Na czym liczy chelatacja
Chelatacja polega na zapoznaniu do porządku człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego syntetycznym aminokwasem, jaki pracuje trwałe harmonizowania z metalami prostymi.
Nie pracuje on choć żadnych substancji toksycznych ani nie wspiera w przemianie materii, a emitowany jest z organizmu wraz z zawiązanymi metalami w czasie paru godzin z wkroczenia do systemu.
Przed podjęciem terapii
Przed chelatacją pacjentom zmusza się wykonanie pomiaru tętna oraz ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych oraz badanie tętnic szyjnych.

Przebieg terapii chelatacyjnej
Pacjent pisany istnieje w prac siedzącej bądź będącej. Następnie zostaje mu podany płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA oraz witaminy. Poprzez chwila sekund chory może używać delikatny ból. Terapia zwykle prezentuje się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, a wszelki wlew dożylny trwa ok 3-4 godziny. Po wykonaniu cyklu pacjent powinien wypić ok. 1 lit płynu, by umożliwić nerkom dokładne starcie ze negatywnych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak bardzo wspomniano, chelatacja jest zwłaszcza do leczenia zmian miażdżycowych i odtruwania układu z metali ciężkich. Dodatkowo ma przeznaczenie w usuwaniu takich schorzeń i przykładów, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy także zagraniczne dolegliwości reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest zatem możliwością dla sporo pań bezskutecznie zmagających się z infekcjami systemu krążenia. Dzięki niej ciężka grupę chorych że radować się zdrowiem, którego nie umiały im podać tradycyjne formy terapii.

O admin

Sprawdź także

Rozbita świeca? Ostatnie nie problem!

Świece zapachowe zyskują coraz wyższą sława. Posadzone w drogich szklanych słojach odpowiadają nie tylko doskonały …