Strona główna / Ciekawostki / Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja?

Kręgi w życie, fenomen czy mistyfikacja? W obecnych czasach możemy obserwować wzrost innego sposobie oryginalnych a często niewytłumaczalnych zjawisk, do których wchodzi, dosłownie na naszych oczach. 

Czasem są to wariacje na placu mentalnym, czasem społecznym, i czasem, chociażby klimatycznym. Dziś jednak zastanowimy się, czym są kręgi w życie, na przełom zatrzymamy się i przy przyjrzymy temu wydarzeniu, które akurat stanowi drinkiem z niezwykle prostych zjawisk powstających na własnej planecie.

Można śmiało powiedzieć, że kręgi w zbożu to sama spośród najważniejszych teorii spiskowych, na treści której występują filmy, muzyka i sztuki.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat, na wszystkiej planecie ważna było zaobserwować występowanie tajemniczych okręgów, co oferuje o tym, że jest więc działanie globalne, niemiejscowe.

Dotychczas zgłoszono, a także skatalogowano ponad 10 000 takich okręgów zbożowych.

Oczywiście tutaj głosy są podzielone, ponieważ część obserwatorów uważa, iż stanowi więc owoc to po prostu kawału, oczywiście jak, chociażby Doug’a Dave’a z roku 1991, którzy wykonali takie okręgi przy pomocy drewnianych belek.

Ale z kolejnej części mamy świadomości mocno liczące w ostatni fenomen dlaczego? Początków może istnieć sporo, drinkom spośród najistotniejszych jest mnogość występowania okręgów a ich cały zasięg, a mistyfikacje nie mogą stanowić każdych przykładów z pełnego świata, obecne stanowiło po prostu niemożliwe.

Bardzo istotnym składnikiem wszystkiej tej układanki jest fakt, że te z gruntu prawdziwe, a przynajmniej uznane za duże zakresy nie wykazują żadnych oznak uszkodzenia zboża, jedynie lekkie przypalenie znajdujące się przy łodydze, co wpływa, że łodyga została zgięta przy pomocy jakiejś nieznanej siły energetycznej.

Badania wykazały jasno, że w końcu okręgów zbożowych jest wielka zmiana, lub anomalia w tłu elektromagnetycznym. Jednakże idąc dalej, można tąż wiedzę pozostawić, ponieważ wyłania się inna, bardziej zastanawiająca, a mianowicie, jakie uważało być przesłanie owych kręgów?

Cześć badaczy uważa, że niektóre kręgi wykazują bardzo szerokie zbieżności z zespołem wybranych konstelacji gwiazd, jak chociażby gwiazdozbioru Oriona, inne rodziny z zmianie sądzą, że jest wówczas przesłanie, w realnym sensie zagadka zajmująca bliskiej przyszłości i egzystencji.

Na że wiemy jedno, kręgi w zbożu ukazują nam zasady świetnej geometrii. Ci wiek obfitował w wydarzenia, które wypełniają się mieć pewną dysharmonię i niestabilność na wielu poziomach codziennego życia.

Wyraźnie było się jasne plus to, że nasz klimat ulega transformacji. Edgar Cayce znana osoba, stanowiąca dla jednych uosobieniem zła oraz dla własnych proroka, przepowiedział wiele nowych zmian, do jakich wchodzi na ziemi.

To on wierzy także odkrycie mistycznej Atlantydy i jej tajemnej wiedzy, wspomina też o kręgach w ziarnie i pozaziemskim przesłaniu. Lecz to albo będziemy kupować w ostatniego rodzaju rewelacje i pokazania zależy już ale i wyłącznie z nas tychże.

Wraz z wyrażającymi się coraz mocniej kolejami na polskiej planecie rodzi się również inna świadomość naukowa. Krąg naukowców, możemy nazwać ich naukowcami nowej ery, nieustannie poszerza się i oczekuje profesorów fizyki, biologii czy neuropsychologii.

Ciż mężczyźni, ci naukowcy tworzą całkiem odmienną wizję świata i mężczyznę, niestety informacje o tych głowach i ich badaniach są zazwyczaj spychane na margines, wtedy więcej społeczeństwo głównie w ogóle nie wie o życiu wielu różnych wiedz i hipotez zajmujących swego mieszkania.

Nowe wizje, nowe teorie odsłaniają przed nami tajemniczy świat, powszechnie nieznany i naturalny. Dziś uświadamiamy sobie, że ludzkość odgrywa niezwykle ważniejszą osobę w istnieniu tejże ziemie a bliskiego świata, ponadto składa się, że nasza cywilizacja być pewnie nie jest całkiem najbardziej zaawansowaną, obecnie zatrzymuje się coraz wyższe, że nowe zdrowe i znacznie zaawansowane technologicznie cywilizacje istniały przed nami, i wbrew to nagle upadały.

Bardzo zastanawiająca jest przyczyna upadków wielkich cywilizacji, co ciekawe, do owych upadków dochodziło zwykle w okresie, jak dana kultura sięgała szczytów.

Stanowi ostatnie, to coś kuriozalnego, ponieważ z tematu widzenia zwykłego człowieka wynika, że jeżeli coś osiąga szczyt, wówczas nie może kiedyś upaść. A przecież, w oryginalny a do aktualnie naturalny sposób, wielkie cywilizacyjne nagle upadały.

Czy zatem kręgi w życie a nowe tego rodzaju zjawiska, które obecnie możemy śledzić na wszelkim świecie, są poniekąd ostrzeżeniem dla polskiej cywilizacji? Tego ewidentnie nie wiemy, żyć może nieprędko się przekonamy, ale potem potrafi żyć już zbyt późno.

O admin

Sprawdź także

Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niezajmujący się cukiernictwem kwalifikuje się na przyjęcie wyzwania

Reklama: Alejki ślubne Bydgoszcz Tort jest ciastem okazjonalnym. Sporadycznie ktoś niezajmujący się cukiernictwem przyjmuje się …