Strona główna / Bez kategorii / Kudi – nowość na rynku chatbotów w Nigerii

Kudi – nowość na rynku chatbotów w Nigerii

Przelewanie pieniędzy i dokonywanie płatności jest dość problematyczne dla mieszkańców Nigerii. Kudi, zmiana na placu chatbotów, uznaje za zadanie ułatwić Nigeryjczykom ten mechanizm.

Ten nowy wirtualny asystent działa na budowie Messenger oraz korzysta uczestniczyć w transferze pieniędzy, kupowaniu abonamentu telewizyjnego i wydawaniu rachunków.
Przynajmniej te wszelkie rzeczy możemy w Nigerii wykonać on-line, to tylko 39 procent populacji tego terenie jestem wstęp do internetu, jak dowiadujemy się z doświadczeń dokonanych przez Pew Research Center. Dla zestawienia w Kształtach Zjednoczonych liczba ta przekracza 80%, i w Korei Południowej 94%. W skutku zwykły mieszkaniec Nigerii musi po prostu pójść w ustalone miejsce, aby opłacić rachunki.
Kudi, wspomniany wirtualny asystent, jest częścią programu Free Basic, dzięki temu nie potrzebuje transferu żadnych danych, by z niego użyć. Do wysłania pieniędzy swym bliskim przy wzięciu tego chatbota wystarczy posiadać tylko numer telefonu odbiorcy.
Użytkownik tego programu nie musi też pokrywać żadnych kolejnych kosztów podczas transferu pieniędzy. Jedyną opłatą serwisową jest 30 centów, które pomóc należy podczas rozliczania rachunków. Do ostatniej pory uczy się, że przez Kudi przelano już prawie 15 tysięcy dolarów. Nie pochodzi więc wyjątkowy startup próbujący rozwiązać problem transferu produktów w Nigerii. Paga, jedna spośród prostszych firm, pomaga klientom w płaceniu dzięki połączeniu płatności online z elementami offline. Udało jej się nawet zebrać 13 milionów dolarów dofinansowania, jednakże Kudi jest niezmiernie świadomy swojej rywalizacji i dobrze ma własne kolejne etapy.
Kudi zawdzięcza swój zysk przede wszystkim dzięki temu, iż nie żąda od odbiorcy pobrania żadnej nowej aplikacji. Jest co możliwy asystent robiący na Messengerze, poznanie jego działania jest niezmiernie poręczne i dlatego odpowiada rolom w dowolnym wieku. Startup nie musi zatem problemu w następnej ekspansji a już zapowiada plan wejścia do krajów takich ale Ghana i Kenia.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …