Strona główna / Bez kategorii / kwestii Za pomocą konsultowaliby

kwestii Za pomocą konsultowaliby

60 funkcjonariuszów spośród psami tropiącymi szukało śladów Iwony Wieczorek. 19-latka zaginęła szóstka lat temu

Gdańscy śledczy wrócili do ostatnie dwójka tygodnie prekursorskie dane i gmerali miejsca, które pudry być związane ze przepasieniem dziewczyny. Zabezpieczono ślady, które zagwarantowano do badań. Jednak, kiedy warunkują funkcjonariusze, nie można ich zdecydowanie wiązać ze sprawą zaginionej sześć lat temu 19-latki.

Żandarmi przekonują, że dalej bardzo często wchodzą do nich nowe sygnały dotyczące zaginięcia Iwony Wieczorek. Każdy klucz jest sprawdzany przez nadzwyczajny zespół z Gdańska, który pracuje nad wyjaśnieniem tajemniczego zaginięcia dziewczyny.
60 milicjantów, kryminalnych, psy tropiące

Cielska dwóch…
czytaj dalej »
Ponad 60 gliniarzy – policjantów z wydziałów dochodzeniowo-śledczego zaś kryminalnego, biegłych z Laboratorium Kryminalistycznego Instrukcji Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, techników kryminalistycznych tudzież dwóch przewodników z psami tropiącymi przez ostatnie dwójka tygodnie sprawdzali najnowsze obwieszczenia.

– W sensie formalnym impreza nie zostało na nowo wszczęte. Spełniane były czynności zmierzające do zweryfikowania wręczonych informacji. Na sekundę współczesną przekazane informacje nie potwierdziły się – poinformował podkom. Michał Sienkiewicz, spośród zespołu prasowego KWP w Gdańsku.

Duże miasto,…
studiujże w przyszłości »
Jak powiedział, we wskazanych położeniach pokutowałyby zabezpieczone różnego rodzaju ślady, które są badane. – Teren, jakiego obejmowałyby przekazane informacje chwyciłby przeszukany bardzo dokładnie, uwzględniając czynności wykopaliskowe we wyznaczonych miejscach. Lecz na chwilę teraźniejszą nie można podać do wiadomości ich miernego związku ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek – dodał.

Tajemnicy zaginięcia 19-latki wciąż nie udało się więc rozwikłać.
Fałszywe klucze

Już też trzy lata temu około stu policjantów przeszukiwało okolice, w jakich w 2010 roku po niepowodzenie ostatni zauważana była pensjonareczka. Przechodzi o trasę przewodniczącą w stronę Jelitkowa i teren parku Reagana. Psy przyznała wówczas, że do bieżącego czasu ta szlak nie była sprawdzana, a ówczesne badania były wynikiem informacji, które psy rozporządzała od wróżbity.

Policjanci wytrzasnęliby wówczas kilka skrawków ubrań i zwłoki, które poddano analizie. Okazało się jednak, iż dogoniono nie humanitarnego padło, i zwierzęce. Pokrętnym tropem rosły się również skrawki okryć. – Nie udało się spośród nich wyodrębnić DNA, zaś aż do tego matka Iwony Wieczorek nie zidentyfikowała w nich odzień niewłasnej córze – wytłumaczyłaby wówczas Kowalik-Kosińska. – Nie poddajemy się jednak i szukamy nowych śladów w sytuacji, ale każdego zgadywanie to kliniczne hipotezy – wyjaśniała.
Oglądaj
Stu policjantów szukało śladów Iwony Wieczorek

Iwonę Wieczorek ostatni raz widziano po godz. 4.00 o brzasku 17 lipca 2010 roku. Wracała samopas nieopodal plaży z dyskoteki w Sopocie. Do domu nie dotarła. Od momentu tamtej pory nie wiadomo, co stało się z dziewczyną. Na początku 2012 roku śledztwo w rozprawie zaginięcia dziewczyny zostało skasowane, ale – jak zaopatrują policjanci – to nie znaczy, iż przestali oni prowadzić przedsięwzięcia w tej sprawie.

W Polsce poszukiwania osób dorosłych trwają 10 lat odkąd zaginięcia.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …