Strona główna / Ciekawostki / Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego przybyli do zaskakujących wniosków.

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego przybyli do zaskakujących wniosków.

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego trafiliście do zaskakujących wniosków. Toż z pewnością dobra reklama dla pań, które zdecydowały się na dziecko po wykonaniu 25 lat. Albo w takim razie, wbrew niektórym opiniom, z główną ciążą nie trzeba się spieszyć? 

Badacze ustalili, że wiek kobiety będącej w wczesną chcę ma związek z długością jej przeznaczenia. Przebadano ponad 200 tysięcy Amerykanek i wzięto kompleksowe wyniki. Okazało się, kobiety, które urodziły dziecko po 25. urodzinach żyły aż o 11 proc. dłużej od tych, które na macierzyństwo zdecydowały się wcześniej.

Naukowcy uważają, że wynik badania jest skutkiem stabilizacji życiowej, ugruntowanej pozycji społecznej a ekonomiczniejszej sytuacji gospodarczej, którą najczęściej sięgają panie, które świadomie trwają w ciążę później. To znacząco wpływa na ich komfort psychiczny. Co za tym chodzi, sytuacja ich istnienia a zdrowia ponadto jest znakomitsza. Badacze zaznaczyli też, że według nich, jeśli kobieta określa się na potomstwo w dojrzalszym wieku, świadczy to, że istnieje potężniejsza i młodsza, co z kolei równa się dłuższemu życiu.

Wyniki pytania nie są rzecz jasna zgodne spośród ostatnim, że specjaliści będą polecać zwlekanie z macierzyństwem. Powinien pamiętać, że późne macierzyństwo prawdopodobnie żyć podstawą wystąpienia komplikacji okołoporodowych i wad genetycznych u dziecka.

O admin

Sprawdź także

Woda z wodociągów musi spełniać surowe normy, wskazane przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia

Rozwiewamy twoje wątpliwości raz na zawsze: tak, wodę z kranu wolno pić! Woda z wodociągów …