Strona główna / Bez kategorii / Ogonkowe przyżegania nierzeczonego

Ogonkowe przyżegania nierzeczonego

popielniczki na plażę przygotowano w celu pracowników tytułu niemunicypalnego w Pescarze, ponad Adriatykiem. Jednocześnie trwają starania o wprowadzenie zakazu nad morzem. Plaże są całkowicie zatłoczone, a dzieci wdychają dym z petów – argumentuje stowarzyszenie Codacons.

Kieszonkowe popielniczki na plażę przygotowano dla pracowników tytułu miejskiego w Pescarze, w środkowych Włoszech. Sfinansowano je z kapitałów europejskich, co wywołało polemikę.
Palenie na plaży

Mała popielniczka na plaży jest konieczna – argumentują pomysłodawcy oryginalnego podarku dla 800 pracowników wszystkich urzędów zaś organizacji uległych władzom gniazda powyżej Adriatykiem. W medykamencie sezonu ciepławego otrzymali oni informację, że mogą odebrać specjalne popielniczki. Łącznie wyprodukowano ich 3 tysiące.
Kontrole na plażach. Władze popularnego kurortu zaostrzają prawo
Kontrole na plażach. Władze kultowego kurortu zaostrzają przepisy

Przeszukiwanie plecaków natomiast zamykanie przechodniów do kontroli. Rzeczywiście wygląda… zobacz więcej »

Pomysłu broni przedstawicielka władz Pescary Sandra Santavenere, która w lokalnej prasie nie zgodziła się z wyceną, że istnieje to marnowanie powszechnych pieniędzy pochodzących z Unii. Wyjaśniła , że na ów cel wydano 2100 euro, inaczej po 0,70 euro na niepewną plażową popielniczkę.

Jak zaakcentowała, niedopałki skrętów są wtórą po plastiku przyczyną zanieczyszczenia morza. Ergo postanowiono podjąć nowiuteńkie kroki, żeby bronić wody i wybrzeże Adriatyku i jednocześnie uczulić tułaczy na ten szkopuł.
Zakaz kauteryzowania

Naraz pospołu z nagłośnieniem za sprawą czwarta władza polemiki wokół podarunku dla palaczy z Pescary poinformowano o orkiestracji organizacji obrony praw konsumentów Codacons, która oblałaby spośród apelem o wprowadzenie zakazu palenia na wszystkich plażach we Włoszech. Według stowarzyszenia żyłby to następny spójny krok po niedawnym wejściu w obecność zakazu palenia w samochodzie w bytności czereda tudzież kobiet w ciąży.
„Najlepsza wybrzeże na planecie” sprzedana. Tysiące osób wpłaciło, iżby ją uchronić
„Najlepsza plaża na planecie” zadenuncjowana. Tysiące persony wpłaciło, żeby ją ocalić

Bezgrzeszna okolica nadmorska Awaroa na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii została ocalona. W… zobacz więcej »

Plaże są w pełni obciążone, a dzieci wdychają tuman spośród papierosów – wykazuje stowarzyszenie. Przytacza alarmujące wyniki pytań ekspertów z krajowego Instytutu Walki spośród Rakiem, jacy przedtem kilkoma laty zbadali drużyna powietrza na masowo odwiedzanej plaży w Bibione, koło Wenecji. Naukowcy ustalili, że zanieczyszczenie powietrza spośród powodu olbrzymiego stężenia dymu papierosowego jest tam wyższe niż w miejscach natężonego ruchu ulicznego.

To w repliki na te rezultaty doświadczeń, przypomniano, w Bibione jako pierwszej miejscowości we Włoszech wpasowano w 2014 roku szlaban przypalania tytoniu na plaży.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …