Strona główna / Bez kategorii / Pani czmychałaby za osobę forsiastą, stąd

Pani czmychałaby za osobę forsiastą, stąd

przeprowadzki bydgoszcz cennik

To misternie zamierzone morderstwo przez niemal pół roku pozostawało dla śledczych niewiadomą. Przez pełny ten czas nie mogli odnaleźć sprawców śmierci 66-letniego hodowcy świń spod Koła, jakiego ciało wraz z automobilem wyłowiono w marcu spośród Warty. W sierpniu karta odwróciła się na korzyść śledczych.

Mężczyzna zaginął na początku marca w procedurze na lokalny giełda. Podążałby zadenuncjować świnie, jakiego uprzednio załadował na przyczepę. Do tematu lecz nie przybyłby.

Rodzina zgłosiła zaginięcie, tudzież służby od chwili razu przystąpiły do poszukiwań. Zaangażowano helikoptery, psy tropiące oraz rzeszę gliniarzy, którzy przeczesali pobliskie lasy. Tam wykryto świnie dotyczącego do 66-latka, ale ani po nim, ani po jego samochodzie nie było cieniu.

Mężczyzna w…
czytaj dalej »
Po tygodniu poszukiwań strażacy pozyskaliby zgłoszenie iż w Warcie, na wysokości miejscowości Gaj, 10 metrów od brzegu widać jakiś samochód. Owo był ścigany citroen z przyczepką, za asystą pogłębiarce wyciągnięto go z wody. W medykamencie wypatrzono kształty. Głowa denata była zmasakrowana.

Policjanci i prokuratorzy już wówczas znaliby, że śledztwo nie będzie prostego, ale nie spodziewali się, że staną w miejscu. Dzięki kilka miesięcy kazus nie posuwała się naprzód. Aż aż do sierpnia.
Mokra robota na odludziu

Na początku miesiąca poznańscy milicjanci ustalili, iż sumiennych za morderstwo jest dwóch mężczyzn, jacy rezydowali wówczas… w areszcie. Zostali aresztowani w środku bandytyzm niezwiązany ze sędzią śmierci 66-latka. Jak funkcjonariusze wpadli na ich trop? Bieżącego prokuratura zdradzić nie przypadkiem. Kreśli za to przerażający bieg zbrodni spośród marca.

– Oni wszystko wprzódy wielce dokładnie zamyślili. Zatarasowali leśną procedurę konaru, aby zatrzymać samochód. Jak mężczyzna nadszedł, musiał wysiąść z auta iżby usunąć zagwozdkę. Wtedy dwóch napastników uderzyłoby go kijem i toporkiem – mówi w gadce spośród tvn24.pl Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Zakończyły się…
odczytujże dalej »
66-latek próbował jeszcze uciekać, ale szybko został dogoniony. Zażyłby kilkanaście ciosów, nie miał szans na przeżycie.

Dwóch napastników wrzuciło jego ciałko do bagażnika samochodu. Po drodze nad rzekę zwierzęta wypuścili do lasu. Samochód ze zwłokami wepchnęli do Warty.
Cena kostuchy

Jaki mieli motyw? Ich ofiara na początku chcieli po prostu okraść 66-latka. Plan zmienił się, gdy o zamiarach mężczyzn dowiedziała się matka niepewnego spośród nich.

– usłyszała, że syn spośród kolegą planują napad. Podpowiedziała im. Kazała „stłumić” hodowcę – sumuje Kasprzak.

Cała trzy przebywa obecnie w areszcie. Dwóm pankom postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym bestialstwem. Obaj przyznali się do winy. Żonie zarzucono podżeganie do zabójstwa, ale niewiasta do winy przyznać się nie pragnie.

1500 niezłocistych – tak wiele czata była śmierć 66-latka. 1500 złotych – tak duża liczba pieniędzy miał przy sobie.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …