Strona główna / Świat / Sport / Pierwsze w treści zawody Supercross w Polsce już teraz.

Pierwsze w treści zawody Supercross w Polsce już teraz.

Ważne w relacji zawody Supercross w Polsce już dzisiaj. Są te przygotowania do dużego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze byliśmy nadzieję przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że jeszcze wcale taka ilość ziemi nie została dowieziona do tego punktu i stanowi więc ważne wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało stworzone w trakt o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego prawem było przygotowanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy ci na rozmowy, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross jest daleko trudną dyscypliną, w jakiej znacznie się dzieje. Sprawia to, że konkursy są bardzo efektowne i dobre dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że już jutro na szlaku w Atlas Arenie będzie znacznie łatwo. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo odkładać na ważną edycję Supercrossu w polskim regionu, chociaż ich cierpliwość zostanie wyróżniona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor wykonany przez najlepszego konstruktora na świecie oraz show jakiego polscy widzowie wciąż nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

O admin

Sprawdź także

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej. Sprawą, nad …