Home / Bez kategorii / prostego niegdysiejszej niekomercyjnej

prostego niegdysiejszej niekomercyjnej

Gigantyczny obiekt Outlet Center pojawi się niedaleko butiku IKEA. Interes zamierza oferować marki niewłókienniczego o bez liku taniej niż te na bydgoskim rynku.
marketing
Owo kolejna inwestycja w rozbudowującym się w dozę szybko rejonie w sąsiedztwie ul. Fordońskiej w pobliżu i na terenach uprzednich zakładów Romet. Po Auchan, Leroy Merlin, Decathlonie oraz Ikei nieautorską inwestycję zapowiada sieć Outlet Center. Firma ma obecnie horrendalne centra handlowe w Lublinie zaś Białymstoku. Ostatnio otworzyła podobne w Cieszynie.

Strzał w dziesiątkę?
Outlet Center zaproponuje klientom kupno ekskluzywnych marek odzieżowych tudzież zaoferuje m.in. umeblowanie i drobne rynsztunek wnętrz domów i mieszkań po atrakcyjnych cenach – niższych nawet do 30 procent. Inwestor kalkuluje na to, że lokalizacja w tym miejscu, odwiedzona przez wielu rezydentów Bydgoszczy, Torunia i okolic, będzie strzałem w dziesiątkę.

Konstrukcja przedmiotu położonego obok bydgoskim sklepie IKEA ma się zacząć pod dosyć tego tego roku, a zakończyć w przyszłym. Wręcz zamierza się na pierwsza połowę 2017 r. Sam cel ma liczyć około 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i mieścić blisko sto punktów sprzedaży.

Podczas gdy natychmiast pisaliśmy, będzie owo pozostałego tego rodzaju środek w Bydgoszczy.

Drugi na Glinkach
Metropolitan Outlet zostanie niebawem w galerii Glinki przy wyjeździe spośród miasta w charakterze Inowrocławia. To główny punkt także ma dysponować 11 tys. mkw. nawierzchni, na których znajdzie się 60 sklepów. Uruchomienie tego outletu zaprojektowano na II kwartał przyszłego roku.

About admin

Check Also

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …