Strona główna / Bez kategorii / prostego niegdysiejszej niekomercyjnej

prostego niegdysiejszej niekomercyjnej

Gigantyczny obiekt Outlet Center pojawi się niedaleko butiku IKEA. Interes zamierza oferować marki niewłókienniczego o bez liku taniej niż te na bydgoskim rynku.
marketing
Owo kolejna inwestycja w rozbudowującym się w dozę szybko rejonie w sąsiedztwie ul. Fordońskiej w pobliżu i na terenach uprzednich zakładów Romet. Po Auchan, Leroy Merlin, Decathlonie oraz Ikei nieautorską inwestycję zapowiada sieć Outlet Center. Firma ma obecnie horrendalne centra handlowe w Lublinie zaś Białymstoku. Ostatnio otworzyła podobne w Cieszynie.

Strzał w dziesiątkę?
Outlet Center zaproponuje klientom kupno ekskluzywnych marek odzieżowych tudzież zaoferuje m.in. umeblowanie i drobne rynsztunek wnętrz domów i mieszkań po atrakcyjnych cenach – niższych nawet do 30 procent. Inwestor kalkuluje na to, że lokalizacja w tym miejscu, odwiedzona przez wielu rezydentów Bydgoszczy, Torunia i okolic, będzie strzałem w dziesiątkę.

Konstrukcja przedmiotu położonego obok bydgoskim sklepie IKEA ma się zacząć pod dosyć tego tego roku, a zakończyć w przyszłym. Wręcz zamierza się na pierwsza połowę 2017 r. Sam cel ma liczyć około 11 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i mieścić blisko sto punktów sprzedaży.

Podczas gdy natychmiast pisaliśmy, będzie owo pozostałego tego rodzaju środek w Bydgoszczy.

Drugi na Glinkach
Metropolitan Outlet zostanie niebawem w galerii Glinki przy wyjeździe spośród miasta w charakterze Inowrocławia. To główny punkt także ma dysponować 11 tys. mkw. nawierzchni, na których znajdzie się 60 sklepów. Uruchomienie tego outletu zaprojektowano na II kwartał przyszłego roku.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …