Strona główna / Ciekawostki / Razem z kolejnym rozporządzeniem, nie będzie obecnie więcej możliwe otrzymywanie wynagrodzenia w wartości,

Razem z kolejnym rozporządzeniem, nie będzie obecnie więcej możliwe otrzymywanie wynagrodzenia w wartości,

Zgodnie z nowoczesnym rozporządzeniem, nie będzie szybko dużo możliwe otrzymywanie odszkodowania w gotówce, kiedy zatem zajmowałoby miejsce dotychczas w poszczególnych sektorach gospodarki. Nie ludziom pracodawcom odpowiada wprowadzenie powyższej zmiany, którą mają jako duże utrudnienie. W całości, przedstawiciele pięciu różnych branż wyszli z sprawą o zabezpieczenie ich sektorów z nowowprowadzanych przepisów. Chodzi o ogrodnictwo i rolnictwo, handel detaliczny firm realizowany przez osoby samozatrudnione, sprzedaż oraz obróbkę diamentów, a dodatkowo przedsiębiorstwa transportowe: taksówki i wynajem samochodów z kierowcami. Ministerstwo Pracy jest czas do kwietnia następnego roku na rozpatrzenie efekcie oraz jego zadowolenie bądź odrzucenie.

Z dniem 1 października przestaje obowiązywać reguła umożliwiająca zawarcie umowy o pracę tymczasową w rozwoju 48 godzin od jej rozpoczęcia lub wykonania, co czyniło niejednokrotnie sytuacje prawnie niejasne i zaczynało spore zamieszanie. Często sprowadzało się bowiem, że umowa o tego modelu produkcję była analizowana przez administrację gdy zatrudnienie już zostało podjęte albo nawet przeprowadzone w wypadku jednodniowych kontraktów. Nowe przepisy mają zbyt zadanie uniknąć tego modelu sytuacjom. Od czerwca kolejnego roku żyje specjalna platforma elektroniczna, przez którą można zawierać umowy o pracy tymczasowej. Dysponując elektronicznym dowodem indywidualnym i zdobywając komputer, tablet lub smartfon, człowiek może natychmiast podpisać swój kontrakt gdy rozpoczyna zatrudnienie, co sprawia mu pewność, że wszystkie formie są na moment załatwione.

Rowerzyści używający jednośladów mogących mieć prędkość ponad 25 km/godz. będą wymagali obowiązkowo być prawo jazdy. Ponadto, odpowiedzialni będą do użycia kasku i urządzenia swojego pojazdu w tablicę rejestracyjną. Przechodzi w niniejszym przykładzie pojazdy nazywane „S-pedelecs”, czyli o rowery elektryczne osiągające prędkość do 45 km/godz.

Uczniom komunalnych szkół podstawowych Federacji Walonia – Bruksela przybyła od października tego roku dodatkowa godzina w tygodniowym planie lekcji. Stanowi zatem ćwiczenie filozoficzne i obywatelskie. Lekcja ta zastąpi jedną z dwóch godzin zajęć z moralności lub religii, które były jeszcze nauczane w naukach komunalnych na placu Walonii i Brukseli. Uczniowie, którzy o to poproszą, będą mogli stanowić usunięci z szkół religii lub moralności na sprawa drugiej godziny zajęć z przysposobienia do sztuce i obywatelstwa. Inne zajęcia obejmują sześć klas szkoły podstawowej. W kolejnym roku szkolnym, będą potrzebne zarówno w szkołach średnich. Rodzice dzieci w wieku szkolnym zostali poinformowani przez dyrektorów szkół o wprowadzanych zmianach. Przyjęte przez nich listy wyjaśniają precyzyjnie cel nauczania innego przedmiotu, którym stanowi rozwinięcie u uczniów umiejętności dużego i oryginalnego myślenia a łatwiejsze poznanie samego siebie a drugich. Lekcje filozofii i obywatelstwa pamiętają również pomóc młodym mężczyznom w następującym zaangażowaniu się w bycie społeczne z poszanowaniem godności pracownika i stanowiskiem co do równości wszystkich ludzi. Realizacja nowych miejsc liczy się wykonywać nie tylko podczas wyznaczonej lekcji, lecz więcej w trakcie nauki religii, plastyki, języka francuskiego czy matematyki. Pamięta i posiadać istotny moment życia codziennego każdej szkoły.

O admin

Sprawdź także

Woda z wodociągów musi spełniać surowe normy, wskazane przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia

Rozwiewamy twoje wątpliwości raz na zawsze: tak, wodę z kranu wolno pić! Woda z wodociągów …