Strona główna / Nowe technologie / Słychać już coraz dobrze wiadomości na problem nowej wersji urządzenia.

Słychać już coraz dobrze wiadomości na problem nowej wersji urządzenia.

Słychać już jeszcze bardzo wiadomości na temat nowej wersji urządzenia. Jesteśmy mocni, że Apple mało ważnych informacje i usprawnień zatrzyma w tajemnicy aż do premiery, jednak o rzucić spojrzeniem na to, co teraz znamy o nowym wydaniu kultowego iPhone’a.

Technicznie rzecz biorąc kolejny iPhone powinien się nazywać 7s. Poleca się jednak, że proponowane zmiany są tak znaczące, że Apple będzie musiało zaktualizować nazwę o cały numer. Istnieją także pogłoski, że nowy smartfon będzie się nazywał po prostu „iPhone” (bez numeru) lub więcej „iPhone Pro”. Na razie pozostaniemy ale przy nazywaniu iPhone’a z 2017 roku: iPhone 8.

Jest kilkoro za wcześnie, by świadczyć o dacie premiery iPhone’a 8. Jeśli tradycja zostanie podtrzymana toż że toż być wrzesień 2017 r. Data premiery nie istnieje a tak łatwa do przewidzenia jak zawsze. 2017 rok to 10 urodziny pierwszego iPhone’a, wówczas nie zdziwimy się, jeśli Apple zawrze w tym względzie jakieś zmiany. Urozmaiceń i informacje tworzy się zresztą dużo.

Jak mówi Wall Street Journal: „Apple ma istotniejsze zmiany w projekcie w 2017 roku, czyli 10. rocznicę oryginalnego iPhone’a. Wśród zmian zapewne istnieć wprowadzenie ekranu OLED na wszelkim przednim panelu i wyeliminowanie przycisku Home, natomiast w jego miejsce wbudowanie w ekran czujnika odcisków palców.” Miały o tym rzec osoby powiązane z celem.

„Na spotkaniu z centralami firmy Apple, sam spośród jej chińskich inżynierów zapytał, dlaczego tegoroczny model [iPhone 7] nie był znaczących zmian designu razem z zdrowym cyklem dwuletnim Apple. Jedna z osób obecnych na spotkaniu pamięta, że odpowiedź brzmiała, że nowoczesna technologia potrzebuje nieco momentu na wdrożenie. Osoby zaznajomione z elementem twierdzą, że jedno technologie, które Apple ma możliwość wykorzystać w iPhone’ie, takie jak zakrzywiony ekran, nie były przekonane do tegorocznych modeli” – dodaje Wall Street Journal.

Jeśli cykl wydawniczy Apple zostałby zachowany, zamieszczony w ostatnim roku iPhone 7 doczekałby się następcy w kwestii iPhone’a 7S w 2017 r. Dziesiąte urodziny sugerują jednak, że Apple będzie wymagało przygotować coś specjalnego z ostatniej przyczynie, i model „S”, który zawsze wprowadza drobne poprawki, chyba nie wystarczyć.

Artykuł Nikkei zasugerował ostatnio, że w 2017 roku będą trzy nowe standardy iPhone’a. Brzmiało to naprawdę, jakbyśmy mieli otrzymać tradycyjne 4,7- i 5,5-calowe modele (coś jak iPhone 7 i 7 Plus), oraz trzeci nowy model „Pro” z 5,5-calowym czy większym wyświetlaczem oraz zakrzywionym ekranem. Informatorzy Nikkei donosili, że ekran będzie „wygięty po obu stronach”, co robi nam Samsunga Galaxy Note 7. Oczywiście metod tejże nie trzyma w iPhone’ie 7, przecież nie stanowi to, że nie będzie takiego ekranu w iPhone’ie 8.

Jeśli Apple rzeczywiście planuje coś specjalnego na 10. urodziny iPhone’a, to iPhone 8 będzie wolny wątpienia urządzeniem, którego zapragną wszyscy użytkownicy iPhone’ów w dniu jego premiery. Czy zobaczymy największe kolei w akcji?

Połączenie wyglądu i zmian sprzętowych stworzy z iPhone’a 8 najbardziej radykalnie zmieniony nowy iPhone do ostatniej pory – jeśli oczywiście wierzyć informacjom i przeciekom.

Jony Ive, główny projektant Apple, już z dawna chciał wprowadzić iPhone’a, który przypominałby pojedynczą taflę szkła. Rocznica w 2017 zapewne stanowić ciekawą okazją. Po sieci krąży pogłoska, że co kilka jeden iPhone w 2017 roku będzie uzyskiwał ze szklanej obudowy. Reklama ta zajmuje pochodzić z dostawcy Apple, firmy Catcher Technology. Szkło z przodu oraz z końca zrobiło go daleko unowocześnioną wersją iPhone’a 4S.

W powiązaniu z plotką, że iPhone 8 będzie miał ekran OLED obejmujący cały przedni panel, dana ta stoi się coraz popularniejsza. Nie traktujemy tylko o likwidacji bocznych ramek. Apple że nawet pójść tak bardzo, by pozbyć się górnej i niskiej ramki ekranu. Przycisk fizyczny Home zostanie usunięty, a skaner linii papilarnych TouchID skojarzony z ekranem.

Patent złożony w marcu 2015 stwierdza: „Interfejs człowiek-maszyna kładzie się z elektronicznego urządzenia wyświetlającego, jakie jest w okresie przedstawić tekst, grafiki, obrazy, ikony również nowe dane zwykle pokazane na ekranie, i jednocześnie zawiera przejrzysty obszar czujnika dotykowego, umieszczony powyżej urządzenia wyświetlającego.”

Film koncepcyjny poniżej powstaje z DeepMind i prowadzi, jak iPhone robiłeś z wyświetlaczem na całej powierzchni panel przedniego. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem dobre wrażenie.

Inna koncepcja iPhone’a z wyświetlaczem bez ramek pojawiła się na wstępie 2016 roku w iPhone-Tricks.com. To wyłącznie koncepcja, ale pokazuje, jak może robić iOS 10 – w tym ciekawy pomysł, że niektóre z ikon potrafią stanowić szczególnie w formatu widgetów z Androida lub „kafelków” Windows Phone.

Elastyczny ekran OLED sprawi, że iPhone 8 pewno stanowić smuklejszy również zawierać zakrzywione krawędzie ekranu niczym w sukcesu Samsung Galaxy S7. Może i zużywać niewiele energii, oferując również lepszy kontrast i odwzorowanie kolorów. Apple już wykorzystuje wyświetlacz OLED w bezpośrednich smartwatchach Apple Watch.

Pojawiają się informacje, że dział Samsung Display pracuje obecnie nad innym elastycznym OLED-em dla iPhone’a również stanowi gotowy zainwestować miliardy w dzisiejszą fabrykę, by nadążyć za popytem i sprostać zamówieniu Apple do 45 000 paneli miesięcznie.

Jak podkreślono w Patently Apple, firma złożyła wniosek i nadano jej patenty, które także potrafią stanowić zagospodarowane w iPhone’ie w 2017 roku. Proszą one wyświetlacz z zakrzywionym ekranem, które umożliwią na korzystanie jego boków jako skutecznych wirtualnych przycisków. Na przykład, mogą uaktywniać się, jeżeli będziemy korzystać z aparatu. Jeśli więc prawda, to iPhone będzie walczyć z pracami ekranu krawędziowego Samsunga.

Słyszeliśmy też pogłoski o ekranie iPhone’a 7, które nie nie doszły do skutku. Możliwe, że zobaczymy je w iPhonie 8.

Economic Daily News spekulowało, że iPhone 7 mógłby być zaopatrzony w wyświetlacz 3D, niewymagający korzystania z szkieł 3D. Serwis twierdził wówczas, że firma TPK współpracująca z Apple pracuje nad projektem wyświetlacza 3D bez okularów. Mając zawsze pod opiekę, że inni już próbowali (pamiętacie LG Optimus 3D?) i nie za dobrze wtedy nie wyszło, nie czekamy na tę lokatę z niecierpliwością.

Istniały jeszcze plotki sugerujące, że iPhone 7 że wynosić wyświetlacz ściany bocznej, odpowiedni do ścian Galaxy S7 edge i Note 7. Tę informację zainspirował patent firmy Apple, jaki stał opublikowany w 2015 roku. Wyglądał on na droga pojawienia się w przyszłości iPhone’a z wyświetlaczem na bokach urządzenia, który potrafił skróty do dalekich funkcji urządzenia.

Według pogłosek obudowa następnego iPhone’a może mieć ceramiczny tył, oczywiście gdy One Walor X. Że zatem ułatwić wdrożenie bezprzewodowego ładowania. Plotka płynie z Business Korea, lecz nie ma pewnych dowodów na poparcie twierdzenia.

Kilka miesięcy później, Wall Street Journal poinformował, że Jony Ive chce by iPhone wyglądał jak „pojedyncza tafla szkła”. Podobne pogłoski mówią, że nowy iPhone będzie miał szklany tył obudowy zbliżony do rywali, takich jak Xperia Z5.

Allen Horng, stary i dyrektor wykonawczy Catcher Technology, kluczowego dostawcy Apple powiedział: „O ile mi wiadomo, tylko sam z przyszłorocznych model [iPhone’a] będzie uważał szklaną obudowę. Nie przewiduję, aby ten cech miał wpływ na dochody Catcher Technology, gdyż szklana obudowa wciąż potrzebuje wytrzymałej metalowej ramki, wymagającej zaawansowanej techniki produkcyjnej a nie byłaby tańsza z tych modeli”.

Przed wprowadzeniem iPhone’a 7 słyszeliśmy pogłoski, że jego sprzęt nie będzie stał z ponad powierzchni tylnego panelu, kiedy to jest właśnie w iPhonie 6s i 6s Plus. Tak się nie stało, a ta zmiana designu może zobaczyć światło dzienne w iPhone’ie 8.

Pamiętamy ponad więcej reklamie na temat możliwego designu iPhone’a 8 od Ming-Chi Kuo z KGI Securities, który powiedział, iż istnieje prawdopodobne, iż telefon będzie uważał szklany przód i tył też jak iPhone 4. Kuo dodał, że Apple może korzystać ze byliśmy nierdzewnej w modelach premium.

Uważa się, iż w różnym iPhone’ie z 2017 roku po raz pierwszy pozwala na mienie z bezprzewodowego ładowania.

W styczniu 2016 Apple było pracować nad bezprzewodowym ładowaniem za kulisami. Wiedzieliśmy jednak, iż nie należy spodziewać się ładowania bezprzewodowego bez maty ładującej przed 2017 r.

Jednym z powodów braku bezprzewodowego ładowania indukcyjnego w iPhone’ie było wówczas, że technologia nigdy wcześniej nie działała przez aluminium. Qualcomm ujawnił jednak, że zbudował w obecnej rzeczy przełomu, wtedy stanowi więc dzisiaj możliwe dla Apple.

Więcej wagi poświęcono informacji o bezprzewodowym ładowaniu gdy pojawiły się dowody, że Apple zaczęło współpracować z Energous. Według VentureBeat sam z listów firmy Energous wskazuje na ostatnie, że Apple przeprowadzi testy zgodności technologii WhatUp tej instytucje ze swoimi urządzeniami, a co wewnątrz tym chodzi technologia zasilania bezprzewodowego tej marki zostanie użyta przez Apple w drinkiem z innych narzędzi.

Popularne w niniejszej dużej metod stanowi zatem, że ładowanie nie wymaga bezprzewodowej maty ładującej, czy stacji dokującej, lecz objaw może poznać do 4,5 m i pakować do 12 urządzeń na raz.

IPhone 8 nie będzie korzystał podobno przycisku Home. Albo chociaż nie będzie on fizycznym przyciskiem. Artykuł Bloomberga wspomina, iż w ramach zmiany designu telefonu, który skoncentruje się na ekranie, Apple pozbędzie się fizycznego przycisku Home. Początek jest skomplikowany, ale efektem będzie modny, gładki design.

Jeśli Apple usunie przycisk Home, toż z potrzeb funkcja Touch ID będzie potrzebowała zostać umieszczona w nowym miejscu. Plotka wywołana nowym patentem Apple mówi, że czytnik linii papilarnych Touch ID będzie pracowałeś na wszelkiej powierzchni ekranu a nie wyłącznie na przycisku Home. W efekcie, przycisk ten może stać zabity i przygotować miejsce dla większego wyświetlacza bez powiększenia ogólnej wielkości smartfona.

Te informacje przygotowywały się dość daleko idące, tylko pewno naprawdę istotnie będzie. Sonavation niedawno ogłosiło, że znalazło sposób, aby wstawić tego rodzaju czujniki biometryczne pod wyświetlaczem pokryte szkłem Gorilla Glass, tak żebym stanowiły w bycie odczytać odciski palców użytkowników.

Nowo opracowana technika „doskonale nadaje się do odczytywania odcisków palców przez szkło, a skonstruowano ją najbardziej by zapewnić zaawansowane zabezpieczenia potrafiące być łatwo połączone z narzędziami przenośnymi i akcesoriami IoT” – powiedział Rainer Schmitt z Sonavation.

Firma twierdzi, iż jej technologia jest zgodniejsza z ID Touch (i większości innych skanerów linii papilarnych na rynku), dzięki możliwości skanowania odcisków palców na mokrych, brudnych lub tłustych palcach. Chociaż nie wiadomo, jakie urządzenie kluczowe będzie wyposażone w obecną inną technikę, zakładamy jednak, że to kolejny iPhone lub flagowy smartfon z Androidem.

iPhone 8 że istnieć zaopatrzony w technologie biometryczne takie jak rozpoznawanie twarzy czy skanowanie tęczówki. Gdyby to dodatkowe jest prawdą, skaner siatkówki może uzupełnić lub zastąpić technologię Touch ID. Choć zastąpienie jej istniałoby wysoce wspólne z oczekiwanym usunięciem przycisku Home.

iPhone 8 mógłby rejestrować odciski palców i być prawdopodobnie zdjęcia złodzieja, jaki go ukradł. AppleInsider poinformowało o patencie zgłoszonym w kwietniu, który mówi sposób przechowywania danych biometrycznych w sukcesie wykrycia nieautoryzowanego użytkownika. Widać toż istnieć zużyte do poznania złodzieja oraz z zmianie prowadzić do odzyskania skradzionego urządzenia. Nie wiadomo dokładnie, jak Apple może pobierać z metody, ale patent mówi oraz na fakt kształtowania się urządzenia, żeby istniałoby na tyle inteligentne i znało jak np. twoje dziecko próbuje odblokować telefon i postępować w atrakcje.

Nową technologią, którą potrafimy odszukać w najnowszym iPhone’ie jest e-SIM. Ostatnie doniesienia sugerują, że pewnie więc stanowić skutek dni dla starej karty SIM. E-SIM to elektroniczna karta SIM, która stanowi zastąpić fizyczne karty SIM stosowane dziś. Jest więc wbudowany odpowiednik karty SIM, którego nie zawiera się fizycznie, a tylko zmienia się numer w pomieszczeniach telefonu w razie potrzeby. Plotki sugerują, że Apple i Samsung rozmawiają z GSMA (organizacja, która reprezentuje interesy operatorów telefonii komórkowej), aby używać znormalizowane e-SIM-y w przyszłych telefonach.

Jakie są korzyści z bycia e-SIM? Powinno więc uznać na lepsze zmienianie operatorów. Ze znormalizowanym e-SIM-em będzie mocna dzwonić i zmieniać operatorów bez konieczności wkładania karty SIM danego operatora. Jeśli chcesz spędzić długi odcinek okresu w możliwościom terenie, zatem będziesz ponad mógł szybko zmienić operatora na własnego.

Możesz szybko pożegnać się z stronami SIM! Jeśli kiedykolwiek musieliście przejść z urządzenia z nano-SIM do dania z micro-SIM, to znacie, dlaczego więc istotna wiadomość.

Kolejna plotka chodząca w internecie mówi, iż w perspektywy iPhone będzie tworzył ładowarkę ze złączem Lightning na jednym efekcie i odwracalnym USB na innym końcu.

Do premiery nowego iPhone’a Apple jeszcze duża droga, więcej sięgajcie do nas po dużo reklamy na fakt.

O admin

Sprawdź także

Pomimo iż koncepcja stanęła na świecie w latach 90. XX w., systemy APS w Polsce mało są jeszcze wielkie i brane.

Reklama: planowanie produkcji excel Pomimo iż koncepcja stanęła na świecie w latach 90. XX w., …