Strona główna / Ciekawostki / Ssanie oleju lub jeszcze inaczej – płukanie ust olejem – to całkiem kontrowersyjna metoda pozbywania się toksyn.

Ssanie oleju lub jeszcze inaczej – płukanie ust olejem – to całkiem kontrowersyjna metoda pozbywania się toksyn.

Ssanie obrazie czy również inaczej – płukanie ust olejem – to dość kontrowersyjna metoda pozbywania się toksyn. O tym jakie dostarcza efekty.

Pierwsze zapiski informujące o skutecznym wpływie obrazie na dobry organizm sporządzono przynajmniej dwa tysiące lat bieżącemu w starożytnych Indiach. Zwyczaj płukania ust olejem wśród praktyków medycyny ajurwedyjskiej ustrzegł się do dziś, a podchwycili je też zwolennicy zdrowych bądź niezgodnych metod działania. Do tegoż trybie formują się oleje drukowane na zimno, w oprócz nich przoduje sezamowy i kokosowy. 

Ssiemy olej pozytywnie na czczo, codziennie rano po przebudzeniu, czyli otwieramy oczy także od razu mała łyżeczka z herbaty oleju kokosowego do ust. 20 minut oczyszczamy z policzka do policzka i komunikujemy przez zęby. Zatem jest płukanie i ssanie jednocześnie.

Po 20 minutach musimy wszystko bardzo dobrze wypluć – dokładnie do kosza lub toalety, nie do umywalki. Potem należy przepłukać usta gorącą wodą z kranu również następnie właśnie umyć zęby. Jakie efekty daje taki styl?

Sama wykorzystywała tę drogę dwa lata. Tak jak grupa Polaków zamiast udać się do doradcy z krwawiącymi dziąsłami, dostała do internetu a przeczytałam, że ssanie oleju kokosowego pomoże mi uporać się z aktualnym przedmiotem. I pewnie po kilku tygodniach problem zupełnie zniknął zaś nie pojawił się już wiele. Nie pojawiły się żadne inne ubytki w zębach. Gra tym owe zęby mało się wybieliły.

Płukanie olejem kokosowym czy olejem sezamowym pamięta też daleko ogromniejsze znaczenie. Musimy znać, że przez język przez ostatnie 20 minut przepływa ok. 5 litrów krwi. Owo jest szalenie ukrwiony organ, do którego nosimy kontakt. Płukanie ust olejem kokosowym czy sezamowym potrafi podczyścić te parę litrów krwi z nowych bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów, spędzić z organizmu stany zapalne – stąd również rozszerza się odporność. Tak niezmiernie istotne, by prowadzić to codziennie.

O admin

Sprawdź także

Woda z wodociągów musi spełniać surowe normy, wskazane przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia

Rozwiewamy twoje wątpliwości raz na zawsze: tak, wodę z kranu wolno pić! Woda z wodociągów …