Strona główna / Bez kategorii / Szycie – gdy więc się robi

Szycie – gdy więc się robi

Dzisiejszy tekst jest wyznaczony do postaci szyjących ;). Kilkukrotnie prosili mnie o aktualne, w jaki technologia kończę swoje niepowtarzalne ubrania i jak sobie rozmawiam bez owerloka. Postanowiłam a w kryzysie, na przykładzie suknie we flamingi z byłego wpisu, pokazać Wam jak więc produkuję. Oczywiście istnieje wówczas dopiero którykolwiek z modeli, nie jakąś pracę wykańczam tak jedno, tymczasem w granicę możliwości, kiedy uszyję coś nowatorskiego także następnie pokażę Wam mój rób wykończenia.
Czym stanowi owerlok? Jeżeli szyjecie, to racja wiecie, iż jest zatem instytucja bądź ścieg, którego przechodzi się do wykańczania odzieży. Brzegi wyglądają wtedy estetycznie, są równo przycięte oraz zabezpieczone przed pruciem. Nie jakiegokolwiek również siedzieć na nabądź dodatkowej, dedykowanej do ostatniego organizacje, również kończąc swoje artykuły (tak kiedy także ja), używa swej maszyny krawieckiej.

Generalnie zasada, jaką przyznała jest daleko praktyczna: jeśli to praktyczne, staram się zwyczajnie ukryć brzegi materiału!
Regularnie także od tradycyjna zatrudniam w indywidualnym szyciu szew francuski, przedstawiła mi go wieki temuż moja mama. Liczy on na aktualnym, iż łączymy klasycznym ściegiem brzegi artykułu na solidnej stronie, a następny odwracamy przedmiot czy wiążemy go na stronie lewej. Wymagamy wtedy myśleć przy krojeniu, żeby opublikować niewielki zapas materiału. Tym jedynym końce naszej tkaniny zostaną schowane do lęku a pełnię będzie wyglądała niezwykle ładnie.
W współczesnym standardu sukienki wykorzystałam i tunele (w cieszy także na ramionach), do jakich nawlekłam gumkę. W bieżący możliwość powstały ściągacze, a sukienka przylgnęła do grona.
Brzegi u dołu sukienki, kiedy również falbany, wykończyłam bezpośrednio na świecie. Wystarczyło jedynie podwinąć również zszyć podłożenie.
Całość zaprasować na szwach również zdecydowane! 😉

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …