Strona główna / Nowe technologie / Tesla Motors toż z pewnością jedna z najbardziej nowoczesnych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż z pewnością jedna z najbardziej nowoczesnych firm działających obecnie.

Tesla Motors toż spośród pewnością sama z najbardziej innowacyjnych firm działających obecnie. Jej elektroniczne samochody zmieniły sposób w jaki obserwujemy na ostatniego sposobie pojazdy, a myślenie o naturalne miejsce jest poważne pozazdroszczenia i naśladowania. Prezes Tesli – Elon Musk – podzielił się właśnie ze światem swoją wizją na bieżąca lata działalności firmy, a malowana jego słowami przyszłość prezentuje się zaskakująco. 

Poza samochodami elektrycznymi przeznaczonymi dla mas, Tesla będzie przekazywać także ciężarówki oraz autobusy. One ponad napędzane będą energią elektryczną i staną się w wszyscy autonomiczne. Zrobić więc uważa, że transport produktów też ludzi będzie wydajniejszy i bezpieczniejszy. Liczby inne produkty Tesli mają stać zaprezentowane obecnie w przyszłym roku. Oprócz wielkogabarytowych pojazdów Musk chce sprzedawać mniejsze, mające dostarczać do rozwożenia paczek i podobnych zadań. 

Musk jest ponad plany połączone z obecnie sprzedawanymi samochodami. Licząc na uwadze fakt, że przeciętnie wszystek z nas ma ze bliskiego pojazdów przez 5 do 10% dnia, Musk chce zaoferować możliwość udostępniania aut jak będziemy np. w sztuce, i one będą trwać bezczynnie na parkingu. Uważa obecne stanowić możliwe dzięki funkcji czasowego udostępnienia swojego pojazdu flocie Tesli, jaka będzie sprzedawać usługi podobne do Ubera, jednak z wykorzystaniem autonomicznych pojazdów. Da to właścicielom samochodów tworzonych przez Muska na zarabianie na nich, co w konkretnym stopniu uatrakcyjni ofertę.

Ważny punktem postu Muska jest dokładne uwolnienie się fabryki GigaFactory od energii elektrycznej pochodzącej z paliw kopalnych. Prezes Tesli chce, gdyby jego fabryka zasilana istniała w 100% energią słoneczną, zaś tym zajęciu pomóc planuje zakupiona niedawno przez Teslę firma SolarCity polecającą się produkcją paneli słonecznych.

Zdradzone właśnie plany Elona Muska na dolę Tesli są bardzo niezależne i wydziela się, że ciężko będzie spożywa zrealizować. Jednak Musk nie raz już udowodnił, że słowo „niemożliwe” nie znajduje się w jego słowniku. Z ogromną ciekawością czekamy wtedy na wcielenie w działanie obiecanych dziś nowości.

O admin

Sprawdź także

Wielka cześć firm zwracających się produkcją wykorzystuje pomysły i urządzenia z części IT

Reklama: Automatyzacja procesów produkcyjnych Ogromna cześć firm budzących się produkcją wykorzystuje programy i narzędzia z części …