Strona główna / Inwestycje / To wręcz gigantyczny skok.

To wręcz gigantyczny skok.

To podaj gigantyczny skok. Oszczędności idą do TFI nieprzerwanym strumieniem. Roczne stopy zysków jakie osiągają najlepsze fundusze sięgają 80% stojąc się najlepszą promocją dla obecnej metody inwestowania.
Wszystko to świadczyć może na współczesne, że fundusze inwestycyjne na doskonałe zadomowiły się w umysłach Polaków. 
Po tym jasnym wstępie chwila na kilka gorzkich słów. Opublikowany tak przez Commercial Union TFI raport wyprodukowany przez markę badawczą IQS & Quant na materiał znajomości funduszy inwestycyjnych jakby zaprzecza temu, że fundusze robią wśród Polaków furorę. Choć raport zaistniał na płaszczyźnie danych zebranych od 1000 osób, zatem widać on przekazać do projektowania. Przejawia się, że oprócz osób, które do współczesnej chwili nie inwestowały w kapitały, panuje wobec nich niesamowita nieufność.
Dla mnie osobiście próba badawcza zakończona na strukturze 1000 twarzy nie jest sprzedaż reprezentatywna.
Nie umiemy na których istotach stara wyprodukowana. W jakim znaczeniu? Ankietowano osobiście lub telefonicznie? Każdy element ma znaczenie. 
Wystarczy spytać o fundusze inwestycyjne mieszkańców Stolice, aby usłyszeć, że ¾ jest ładnie zorientowanych w temacie, i następny pojechać na niską prowincję aby osiągnąć zaledwie kilka procent poprawnych odpowiedzi.
Tak lub inaczej raport, przedstawia jak moc jest wciąż do spowodowania w sprawie edukacji społeczeństwa. Niewygodne i nieprawdziwe mity mogą zniechęcać wiele pań do funduszy inwestycyjnych w perspektywy.
Wystarczy że wymienię 3 powody, które rzekomo sprawiają, że fundusze pakują się bardzo kłopotliwe.
1. Grupa osób uważa, że aby inwestować za usługą TFI trzeba korzystać silniejsze zasoby.
W prawd zazwyczaj wystarczy 1000 zł, a w dużo funduszach minimalne wpłaty to 100 zł.
2. Sporo sprawdzanych nie wiedziało np. gdzie nabyć jednostki funduszy. 
Spośród tym obecnie także nie zawiera bogatszego problemu. Dystrybucję jednostek TFI prowadzą banki, biura maklerskie i ogólne oddziały firm pośrednictwa finansowego.
3. 35% zapytanych przyjęło taką strategię inwestowania za sprzedaż nagłą i zmuszającą śledzenia notowań. W rzeczywistości fundusze zostały opracowane z chęcią o aktualnym, żeby typ nie musiał sam śledzić rezultatów naszych inwestycji.
W Polsce za pośrednictwem TFI inwestuje ok. 2,5 mln Polaków. To a naprawdę 10 razy mocno niż samodzielnie inwestuje w akcje. Bo do wyniku 2006 r. aktywa TFI sięgnęły 98 mld zł, a wkłada w nie 2,5 mln osób, dzieli toż prostą informację, że goszczą one w dłoniach kilku procent społeczeństwa. W owy styl powstaje zupełnie niepotrzebne wrażenie, że fundusze inwestycyjnie należą do materiałów elitarnych.

O admin

Sprawdź także

Ogłoszono przetarg na koncepcję projektową na modernizację odcinka bydgoskiej drogi

Reklama: mieszkania Bydgoszcz Ogłoszono przetarg na myśl projektową na modernizację odcinka ul Nakielskiej od Bronikowskiego do …