Strona główna / Ciekawostki / W podłożu o jej przekonanie eBay liczył się specjalizować jeszcze w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej przekonanie eBay liczył się specjalizować jeszcze w internetowych aukcjach i płatnościach, a

W podłożu o jej pozyskanie eBay mierzył się specjalizować potem w internetowych aukcjach i płatnościach, a „Google stanowiła być zdecydowanie przede każdym wyszukiwarką”. Natychmiast po tym wywiadzie Google wprowadziło system bezpiecznych płatności Checkout i znalazło ambitne pomysły stworzenia Google Base. eBay odpowiedział wprowadzeniem zakazu uzyskiwania z Google Checkout dla swoich odbiorców, mętnie wyjaśniając, że więc ale pomoże sprzedawcom utrzymujących przez PayPal przy finalizowaniu transakcji. 
Dodatkowo eBay przedstawił już oficjalnie podstawowe warunki dla pozostałych sprzedających, według jakich wagą oni przy transakcjach przyjąć PayPal lub przyjmować z kartki kredytowej – oddając to warunkami bezpieczeństwa . Tegoż jednego dnia Google ulokowało na istotnej cesze Checkout reklamę różnej kolekcji brania z układu płatności, za stałą opłatą, stanowiącą zaledwie 10 dolarów. Na jakimś spośród opiniotwórczych blogów IT, skomentowano też czynienia tak : „powyższe fakty dają o definitywnym końcu rozejmu między obiema firmami”. 
Iż taka zgoda była, dowodzi przeciek jaki przedostał się do środowisk, który wystąpił z jakiegoś z dyrektorów eBay przyznającego, że od 2003 roku istniała nieformalna umowa jego spółki z Google, na różnic której obie korporacje były zawierać się jedynie na rodzinnej prace i nie rywalizować w kawałkach, w których się wyspecjalizowały. Z zakresów zbliżonych do zarządu Google dochodzą jednak wiedze, że marka przyjęła tylko strategię obronną, bo wcześniej eBay dopuścił się do Yahoo, montując antygooglową umowę i ostrzegał o przedstawieniu naszego organizmu kontekstowych reklam, konkurencyjnego dla AdSense. eBay istnieje w delikatnej sprawy gdyż oferta Google stanowi znacząco atrakcyjna cenowo, i ciągle są ogłaszane rozmaite promocje i inspiracje mające przyciągnąć jak deszcz dotychczasowych klientów PayPal. Doszło nawet do współczesnego, że dwustu wiodących sprzedawców z eBay napisało oficjalną petycję, potępiającą ustalony przez platformę aukcyjną zakaz używania Google Checkout. eBay upewnia się stopniowo, iż będzie pamiętał właściwie trudny interes i publikuje się, że Google tę kampanię może zdobyć. Suma będzie oczywiście po kolejnej konferencji IMA, gdzie eBay przedstawi podczas sesji naszą kolekcję „New in 2007”, a jego przeciwnik przez parę pór będzie oznaczał korzyści pochodzące z obsługi oraz otrzymywania z wypowiadanych przez nich: Google Checkout, Google Base i wyszukiwarki produktów Froogle. Wirtualni sprzedawcy mogą spodziewać się zaciętej walki pomiędzy korporacjami dodatkowo mieć okazję, że dostarczy to dla nich wyłącznie i jedynie korzyści.

O admin

Sprawdź także

Woda z wodociągów musi spełniać surowe normy, wskazane przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia

Rozwiewamy twoje wątpliwości raz na zawsze: tak, wodę z kranu wolno pić! Woda z wodociągów …