Strona główna / Świat / Sport / Ważne w spraw zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Ważne w spraw zawody Supercross w Polsce już dzisiaj.

Ważne w historii zawody Supercross w Polsce już dziś. Są te przygotowania do wielkiego święta motocyklowego. Wczoraj w Atlas Arenie zrobiła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze byliśmy okazję przyjrzeć się torowi oraz spotkać z zawodnikami. 

Dyrektor ds.Marketingu Areny przyznał, że coraz wcale taka kwota ziemi nie została przywieziona do tego punktu również jest to olbrzymie wyzwanie organizacyjne. 3 000 ton ziemi, zostało stworzone w kierunek o długości 300 metrów. Jak zaznaczył konstruktor toru Freddy Verherstraeten, jego stworzeniem było napisanie toru bezpiecznego dla zawodników, ale zapewniającego spektakularne show. 

Zawodnicy ci na rozmów, Ricky Renner, Anthony Raynard i Luis Carstens, podkreślili, że Supercross jest mocno chcącą dyscypliną, w jakiej wiele się dzieje. Skutkuje to, że wyścigi są bardzo widowiskowe i doskonałe dla widza. Wszyscy trzej zaznaczyli, że obecnie jutro na torze w Atlas Arenie będzie mocno szybko. 

Współwłaściciel organizatora przyznał, że co prawda polscy kibice musieli długo wyglądać na pierwszą edycję Supercrossu w bliskim regionu, choć ich cierpliwość zostanie wyróżniona. Zawodnicy z trzech kontynentów ścigający się w czterech klasach, spektakularny tor zorganizowany przez najlepszego konstruktora na świecie oraz show jakiego polscy widzowie dalej nie widzieli – to wszystko już jutro w Atlas Arenie.

O admin

Sprawdź także

Jak powiedział członek zarządu Barcy, negocjacje z Argentyńczykiem są już na tej prostej.

Jak napisałem członek zarządu Barcy, rozmowy z Argentyńczykiem są obecnie na nowej prostej. Sprawą, nad …