Strona główna / Bez kategorii / – Wewnątrz przodem nabiegnie zimne powietrze. Terytoriami gorączka zleci z dnia

– Wewnątrz przodem nabiegnie zimne powietrze. Terytoriami gorączka zleci z dnia

Kolejne dni będą dużo chłodniejsze. Fala ochłodzenia potrwa nawet do 23 sierpnia. W środę będzie od chwili 17 do 23 st. C i popada w skończonym kraju. Od czwartku będzie nieco mniej opadów, jednakże nadal chłodno – mówił na antenie TVN24 dyskdżokej aury Tomasz Wasilewski.

Nad Polską króluje wyżyna. Umożliwia pogodną aurę, która sprzyja nagłym legatom temperatury w nocy. Rekordowo niska temperatura była nad ranem Stuposianach – 3 st. C. W ciągu dnia wysoka temperatura narośnie w ową stronę o ponad 20 stopni.

Nad Morzem Norweskim rozrasta się ogromny aniżeli, jaki zmieni i zepsuje pogodę. Na niżu powstał chłodny część przednia atmosferyczny, który w środę dotrze do Polski a wespół spośród nim słota deszczu i ochłodzenie.

na dzień o 10 st. C – przestrzegł Wasilewski.

Przepowiedni pogody wskazują, że prawdziwa letnia pogoda w tym momencie nie wróci.

– To będzie kilkudniowe silniejsze ochłodzenie oraz wygląda na to, że w przyszłości temperatura nie powróci natychmiast do tej, jaką matce w poniedziałek. Tomasz Wasilewski pociesza jednak, iż możemy liczyć na „wrześniowe upały” na zwrocie sierpnia i września czyli będzie radośnie, ale nie gorąco.

O admin

Sprawdź także

Kilka faktów na motyw chelatacji

Chelatacja zdobywa w Polsce coraz popularniejsze skupisko zwolenników. Forma ta zwykle grana istnieje w działaniu …